Savaşçı dizisine 3 yeni oyuncu katıldı

Fox TV’de Pazar akşamları yayınlanan Savaşçı dizisinin kadrosuna 3 yeni oyuncu daha katıldı.

Başrollerini Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy, Murat Serezli, Burç Kümbetlioğlu, Fırat Albayram, Uğur Biçer, Hakan Dinçkol, Bahadır Vatanoğlu, Alican Albayrak ve Doğan Bayraktar’ın paylaştığı, yapımcılığını Limon Film/Hayri Aslan’ın, yönetmenliğini Volkan Kocatürk ve Mirsad Herovic’in, senaryosunu ise Süleyman Çobanoğlu’nun üstlendiği “Savaşçı” dizisine üç yeni isim katıldı. Ege Aydan, Timur Ölkebaş ve Mert Öcal da artık sevilen dizinin kadrosunda yer alıyor.

Ege Aydan, Timur Ölkebaş ve Mert Öcal sevilen dizinin kadrosuna dahil oldu. Hem manken, hem oyuncu olan Mert Öcal ve oyuncu Timur Ölkebaş sürpriz karakterlerle diziye dahil olacak.

Ünlü tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Ege Aydan ise, Yıldız Çağrı Atiksoy’un hayat verdiği “Aslı Özkaynak” karakterinin babası “Akın Özkaynak” olarak diziye dahil olacak. Akın Özkaynak; 55- 60 yaşlarında, emekli büyükelçi. Yurt dışında yaşayan ve kızıyla mesafeli bir ilişkiye sahip olan baba, kişisel hırsları yüzünden kızını ihmal etmiş bir karakter olarak ekranlara gelecek.

Ünlü oyuncular, Savaşçı’da da dikkatleri üzerine toplayacak. Savaşçı yeni bölümüyle 21 Mayıs Pazar akşamı Fox TV’de.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Savaşçı dizisine 3 yeni oyuncu katıldı

x