Schitt’s Creek 3. Sezon ne zaman yayınlanacak?

Schitt’s Creek dizisinin konusu ne, hangi oyuncular rol alıyor? Schitt’s Creek 3. Sezon hangi tarihte, ne zaman yayınlanacak? Schitt’s Creek 3. Sezon hakkında tüm bilgiler haberimizde…

Schitt’s Creek CBC kanalında gösterimi yapılan komedi dizilerinden biridir.

Grammy ödüllü, Kanadalı aktör Eugene Levy (American Pie) ve Daniel Levy tarafından oluşturulan ve aynı ikilinin başrollerini paylaştığı dizinin yönetmen koltuğunda Jerry Ciccoritti ve Paul Fox oturmaktadır. Ayrıca Fred Levy, Andrew Barnsley ve Ben Feigin yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Yapımcılığını ise Colin Brunton üstlenmektedir.

Üretimi Not a Real Company Productions tarafından yapılan dizinin bölümleri 22 dakika sürmektedir.

Schitt’s Creek oyuncuları

Dizinin başrollerinde ayrıca Catherine O’Hara (What Lives Inside), Annie Murphy, Jennifer Robertson (Hannah Montana), Tim Rozon (Lost Girl), Emily Hampshire (12 Monkeys) ve Chris Elliott (HIMYM) rol almaktadır.

Schitt’s Creek 3. sezon ne zaman?

13 Ocak 2015 tarihinde çıkış yapan dizi sezonu 13 bölüm ile kapatmıştır. 13 Bölümlük ikinci sezon 16 Mart 2016 tarihinde yapılacaktır. Schitt’s Creek 3. Sezon 11 Ocak 2017 tarihinde yayınlanacaktır.

Schitt’s Creek konusu

Zengin bir çift olan Johnny (Eugene Levy) ve Moira Rose (Catherine O’Hara) bütün paralarını kaybederler. Hayatlarını yeniden kurmak için bir zamanlar şaka olsun diye aldıkları, ellerinde kalan tek varlık olan Schitt’s Creek kasabasına göçerler ve kasabanın moteline yerleşirler. Lüks içindeki hayatlarını geride bırakarak iki şımarık çocuğu ile birlikte bu ıssız ve soğuk ama iyimser insanlarla dolu kasabada kendilerine yeni bir düzen kurmaya çalışırlar.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Schitt’s Creek 3. Sezon ne zaman yayınlanacak?

x