Seda Akgül ‘Görücü usulü evliliğe inanırım’

17 Kasım 2015 Salı, 16:42

Kanal D’de ekrana gelen Kısmetse Olur’un sunucusu Seda Akgül’den ilginç açıklamalar

Emre Saygı’nın Pazartesi, Çarşamba ve Cuma akşamları Periscope’tan canlı yayınlanan ve Türkiye’nin ilk interaktif Talk Show’ programı ‘Hadi Be’nin konuğu ünlü sunucu Seda Akgül oldu. Son dönemde yaptığı açıklamalar ve ‘Dişilik mi Kişilik mi? kitabıyla dikkat çeken Seda Akgül, kadın erkek ilişkileri hakkında yine iddialı açıklamalarda bulundu.

GÖRÜCÜ USULÜ EVLİLİĞE İNANIRIM
Periscope takipçilerinin ‘Evlenmeyi düşüyor mu ya da evlilik programına çıkarak eş arar mı? sorusuna Seda Akgül ‘Düşünmüyorum. Ayrıca bu oturduğun yerden olabilecek bir olay değil. Durumum ortada. Ayrıca evlilik programına çıkıp eş aramam, arayan erkekle de evlenmeyi düşünmem.  Ama görücü usulü evliliklere inanırım ve karşı değilim. Yakın çevremde bir arkadaşımın yada sevdiğim bir kişinin önerdiği bir insan olursa gider tanışırım. Ve inanın bu ilişki yürür.’ dedi.

Erkekler Kadınları Yaratık Gibi Görüyor
Türkiye’de erkeklerin kadınları çok kolay yönetilecek yaratık varlıklar olarak gördüklerini söyleyen Seda Akgül “ Erkeğe soruyorsun, ne tür kadından hoşlanıyorsun ve beklentilerin neler diye? Cevap ise çok ilginç; yerine göre oturmayı kalkmayı, konuşmayı susmayı bilecek. Bu ne demek. Sen evlenmek için insan evladı mı arıyorsun yoksa robot mu? Bu demek oluyor ki; ben istediğim zaman konuşacak ben isteyince susacak. Ört adet bu mudur? Kadınları anlamak yerine yönetmek midir olay?’ dedi.

You must be logged in to post a comment Login