baby sensory

Sefirin Kızı dizisi konusu nedir, oyuncuları kimler? İşte fragman ve fotoğrafları

Engin Akyürek ve Neslihan Atagül’ün iddialı dizisi Sefirin Kızı’nın yayın tarihi belli oldu. 1. bölümden yeni fragman da yayınlandı. İşte Sefirin Kızı hakkında detaylar…

08 Aralık 2019 Pazar, 00:55

Serifin Kızı dizisi konusu nedir? Star TV’nin yeni dizisi Sefirin Kızı ne zaman başlıyor? Engin Akyürek ve Neslihan Atagül’n başrollerde oynadığı Sefirin Kızı dizisi oyuncuları kimler? Sefirin Kızı 1. bölüm fragmanı ve fotoğrafları yayınlandı. İşte Sefirin Kızı dizisi hakkında tüm haberler…

Star TV’nin yeni dizisi Sefirin Kızı’nın yayın tarihi belli oldu. Engin Akyürek ve Neslihan Atagül Doğulu’nun ilk kez birlikte kamera karşısına geçeceği Sefirin Kızı 16 Aralık Pazartesi Star’da başlıyor!

SEFİRİN KIZI DİZİSİ 1. BÖLÜM FRAGMANI

SEFİRİN KIZI DİZİSİ FRAGMAN

Engin Akyürek’in partneri son olarak Dip dizisinde rol alan Neslihan Atagül oldu. Dizi Star TV’de ekrana gelecek NGMedia ve O3 Medya ortak yapımı olarak çekilecek.

Projenin senaristliğini son olarak Sen Anlat Karadeniz’i yazan Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem yapıyor.

SEFİRİN KIZI NEREDE ÇEKİLİYOR?

Ege’de yaşanan destansı bir hikâyeyi izleyiciyle buluşturacak olan yapımın çekimleri Muğla’da gerçekleşecek. Atagül, setin kurulacağı mekânda otelde kalmak yerine kendine ev kiralayacak. Doğayla iç içe olmayı çok sevdiğini her fırsatta dile getiren oyuncu, özellikle köyden müstakil bir eve yerleşecek. Eşi Kadir Doğulu da hafta sonları Atagül’ün yanında soluğu alacak.

You must be logged in to post a comment Login