Şehrin Melekleri dizisi Fox TV

Fox’un yeni polisiye dizisi Şehrin Melekleri’ne güzel bir oyuncu daha katıldı

12 Ağustos 2015 Çarşamba, 01:53

Şehrin Melekleri dizisi ne zaman başlıyor oyuncuları kimler konusu nedir? Şehrin Melekleri yayın tarihi belli oldu.

FOX’un yeni dizisi Şehrin Melekleri’nin tanıtım fragmanı yayınlandı.

Başrollerini Ümit Kantarcılar, Fırat Tanış, Cenk Ertan, Nilay Cafer, İsmail Volkan Akçaalan ve Yiğit Dikmen’in paylaştığı; yapımcılığını ise Boyut Film’in, yönetmenliğini ise Ilgaz Giritlioğlu’nun üstlendiği dizinin yayın tarihi belli oldu. Şehrin Melekleri dizisi 17 Ağustos Pazartesi akşamı 20.00’de FOX TV ekranlarında olacak.

ŞEHRİN MELEKLERİ 1. BÖLÜM YENİ TANITIM FRAGMANI

Şehrin Melekleri’ne, daha önce Uçurum ve Kurt Seyit ve Şura dizilerinde rol alan Tuğçe Karabacak da katıldı.tuğçe-karabacak ŞEHRİN MELEKLERİ KONUSU

Dizinin genel hikayesi şöyle:

Halk arasında İstanbul Emniyeti’nin başarısızlığına dair oluşan kanaat; emniyet mensuplarını, suçun kalbine inecek genç bir ekip kurmaya iter. Bunun için emniyetin efsane amirlerinden Fırtına Cemal görevlendirilir. Ekip kurmak için harekete geçen Cemal, tüm itirazlara rağmen kural tanımaz ve yetenekli genç polisleri ekibine toplar. İlk başlarda anlaşamayan ekip üyeleri, zamanla birlik olarak tüm suçların önüne geçecektir. Bu süreçte aralarında aşk ve arkadaşlık ilişkilerinin gelişmesi, onları daha da iyi bir ekip yapar.İstanbul’un masumiyetini çalanlar, şehri kan ve korkuya boğanlar için hiçbir şey eskisi kadar kolay olmayacaktır artık.

Cemal ve ekibi masum halkın koruyucu melekleri olmaya, güzeller güzeli İstanbul’a sahip çıkmaya canları pahasına yemin etmişlerdir. “Şehrin Melekleri” suça karşı adalet, şiddete karşı şefkat, ihanete karşı bağlılıkla mücadele eden büyük bir efsaneye dönüşeceklerdir. Şehrin Melekleri, Pazartesi 20.00’de FOX’ta!

ŞEHRİN MELEKLERİ 1. TANITIM FRAGMANI

ŞEHRİN MELEKLERİ DİZİSİNE YENİ OYUNCU

FOX’un yeni polisiye dizisi Şehrin Melekleri’ne çok önemli bir isim katıldı!

Boyut Film’den Murat Tokat’ın yapımcılığını üstlendiği, Ilgaz Giritlioğlu’nun yönettiği, oyuncu kadrosunda Ümit Kantarcılar, Orhan Kılıç, Nilay Cafer, İsmail Volkan Akçaalan ve Yiğit Dikmen’in yer aldığı Şehrin Melekleri’ne, daha önce Geniş Aile ve Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam dizilerinde rol alan başarılı oyuncu Fırat Tanış dahil oldu.

7E8_spot-firat

FOX’TAN YENİ DİZİ ŞEHRİN MELEKLERİ

Ekranların sevilen kanallarından birisi olan Fox Tv yepyeni bir dizi hazırlığında! Yeni dizinin ismi ”Şehrin Melekleri” olarak belirlendi. Dizinin yapımcılığını Boyut Film üstleniyor. Dizinin başrol erkek oyuncusu ise belli oldu. Pis Yedili dizisinden tanıdığımız Ümit Kantarcılar dizinin başrol erkek oyuncusu oldu. Dizi 19 Ağustos’ta yayın hayatına başlayacak. Dizide aynı zamanda Survivor 2014’de yarışan Yiğit Dikmen’de rol alacak. ”Şehrin Melekleri” 19 Ağustos Çarşamba günü FOX’ta!

You must be logged in to post a comment Login