Sen Benimsin dizisi FOX

Sen Benimsin dizisinin yayın tarihi belli oldu

10 Haziran 2015 Çarşamba, 15:52

Sen Benimsin dizisi konusu,Sen Benimsin dizisinde hangi oyuncular rol alacak, Sen Benimsin dizisi hakkında tüm haberler

Yapımcılığını Pastel Film’in üstlendiği bu yılın en iddialı dizilerinden biri olan “Sen Benimsin” 19 Haziran Cuma günü FOX’ta başlıyor. Dizinin yönetmenliğini ise Türkiye’de bugüne kadar en yüksek reytingli dizilere imza atan Kudret Sabancı üstleniyor.  Proje tasarımı Esin Gök’e ait olan ve senaristliğini Pınar Ordu ve Serdar Soydan’ın yaptığı  iki farklı dünyanın aşkını ekranlara taşıyacak  “Sen Benimsin” oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.

YENİ DİZİ “SEN BENİMSİN” 19 HAZİRAN CUMA FOX’TA!

Başrolde yer alan, başarılı oyuncu Gökhan Keser ve 2013 Türkiye Güzeli Rüveyda Öksüz’e Güven Hokna, Burak Sergen, Dila Danışman, Seda Akman  Ruhi Sarı, Buket Dereoğlu gibi deneyimli isimler eşlik ediyor! Dizinin müzikleri ise Kıraç’a ait.

Bursa’nın zengin ailelerinden bir olan Yenilmezler’in veliahdı Ejder (Gökhan Keser) ve annesinin baskısıyla yetişmiş, başarılı bir piyanist olan Nağme’nin (Rüveyda Öksüz) ilk görüşte başlayan aşklarının çiftliğe taşınmasıyla yaşanan kaosu konu alan dizi “Sen Benimsin” 19 Haziran Cuma akşamından itibaren FOX ekranında olacak.
Bir trafik kazası sonucu tanışan ve birbirlerine aşık olan Ejder ve Nağme’nin ailelerinden habersiz verdikleri evlilik kararı her iki aile tarafından kabul edilmez. Yenilmezler Çiftliği’ne adım attığı andan itibaren Nağme, her kapının ardında hazin bir hikaye olduğunu fark eder. Bir süre sonra bu dört duvarın Ejder’le ilgili çok önemli bir sırrı da sakladığını öğrenen Nağme’nin bu evliliğe olan inancı sarsılır. Ancak bu aşktan vazgeçmeyecektir.sen-benimsin-dizisi-2Dizide Gökhan Keser, Rüveyda Öksüz, Güven Hokna, Burak Sergen, Seda Akman, Dila Danışman, Ruhi Sarı, Esra Kızıldoğan, Buket Dereoğlu, Özgül Kavruk, Serkan Şenalp, Emine Şans Umar, Ali Tutal, Birsen Dürülü, Gizem Denizci, Burcu Tuna, Umay Anadolu, Aybars Kartal Özson, Musa Çiçek, Beste Yelken, Bekir Çiçekdemir yer alıyor!sen-benimsin-dizisi-3
SEN BENİMSİN 2. TANITIM FRAGMANI

DİZİNİN ADI SEN BENİMSİN OLDU

FOX’un yeni dizisinin adı yine değişti!

Pastel Film’in yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda Kudret Sabancı’nın oturduğu, başrollerini Gökhan Keser, Rüveyda Öksüz, Güven Hokna, Seda Akman, Buket Derelioğlu, Ekin Türkmen ve Ruhi Sarı gibi isimlerin paylaştığı, ismi ilk olarak Ömrüm Sessiz Bir Çığlık olarak açıklanan, sonra O Aşk Benim’e dönen yeni dizinin ismi son olarak ”Sen Benimsin” olarak değişti.

SEN BENİMSİN 1. TANITIM FRAGMANI

Sen Benimsin, ilk bölümüyle 19 Haziran Cuma akşamı FOX’ta!

SEN BENİMSİN DİZİSİ OYUNCULARI, KONUSU VE YAYIN TARİHİ

Fox TV ekranlarında yeni bir aşk dizisi başlıyor. Yaz ayları için hazırlıklarını sürdüren kanallar birbiri ardına yeni dizilerinin hazırlıklarına başlıyor. Fox TV de Sen Benimsin isimli yeni bir romantik komedi yaz dizisini ekrana sürmeye hazırlanıyor. O Hayat Benim dizisinin yapımcısı olan Pastel Film imzası taşıyacak olan Sen Benimsin dizisi için cast çalışmaları sürüyor. Dizinin hazırlıklarının tamamlanmasının ardından Mayıs ayında çekimlere başlanacak. Başrolünde Buket Derelioğlu’nun oynaması beklenen dizinin diğer oyuncuları ise henüz belli olmadı. Sen Benimsin dizisinin Haziran ayında Fox TV ekranlarında yayınlanması planlanıyor.

Pastel Film’in yapımcılığını üstleneceği, yönetmen koltuğunda Kudret Sabancı’nın oturacağı, başrollerini Gökhan Keser, Rüveyda Öksüz, Güven Hokna, Seda Akman ve Ruhi Sarı gibi isimlerin paylaşacağı dizinin kadrosuna, son olarak Racon: Ailem İçin dizisinde rol alan Ekin Türkmen dahil oldu.

o-aşk-benim-dizisi

Dizinin genel hikayesi şöyle:
Bursa’nın zengin ailelerinden birinin veliahtı olan Ejder, iyi bir eğitim alıp, askerliğini de yaptıktan sonra işlerin başına geçer. Ejder, birkaç günlüğüne gittiği İstanbul’da tanıştığı piyanist Nağme’ye delicesine aşık olur ve kimseye haber vermeden onunla evlenir. Ejder’in Bursa’ya götürdüğü Nağme’nin Yetinmezler Çiftliği’nde aileye dair öğrendiği gerçeklerden sonra evliliğe olan inancı sarsılır, ama pes etmez.

You must be logged in to post a comment Login