baby sensory

Seni Kimler Aldı dizisi konusu ve oyuncuları

Seni Kimler Aldı 2. bölüm fragmanı.. Seni Kimler Aldı dizisinin konusu ve oyuncuları

01 Mayıs 2017 Pazartesi, 00:10

Seni Kimler Aldı dizisinin konusu ne, hangi oyuncular rol alıyor? Seni Kimler Aldı dizisi ne zaman yayınlanacak? Seni Kimler Aldı dizisi hakkında tüm haberler…

Tercihleriyle başkalarının hayatını, başkalarının tercihleriyle de kendi hayatını yönlendirmek zorunda kalanların, mutluluğu arayanların ve mutsuzluktan kaçanların, hesap soranların ve yanlış hesapların hikayesi Seni Kimler Aldı dizisi atv’de başladı. Seni Kimler Aldı 2. bölüm fragmanı yayınlandı.

ATV ekranlarında izleyicisiyle buluşacak olan, başrollerini Serhan Yavaş, Fulya Zenginer, Duygu Yetiş, Yiğit Kirazcı ve Yıldız Kültür gibi isimlerin paylaşacağı yeni dizi Seni Kimler Aldı dizisi 2. bölümüyle 7 Mayıs Pazar akşamı 20.00’de ATV’de…

SENİ KİMLER ALDI 2. BÖLÜM FRAGMAN

SENİ KİMLER ALDI GENEL KONUSU NEDİR?
Bir Aşk ve İntikam Hikayesi:
Zehra, annesi Aynur’la birlikte, İstanbul’un sayılı zenginlerinden sayılan Çamay ailesinin yanında çalışıp, yaşamaktadır. Zehra, birlikte büyüdüğü Çamay ailesinin tek veliahtı Barış’a aşıktır. Barış da Zehra’ya karşı duygularını fark eder.

Fakat bu aşkın önünde çok sayıda engel vardır. Aynur’un evlatlık verdiği ama herkesin öldü bildiği Zehra’nın ablası Ceren (Zeynep) intikam için geri gelir ve oklarını önce kendi ailesine sonra ilgisi olan herkese yöneltir. Konak tarafında ise, bu ilişkiyi kesinlikle onaylamayan annesi Cahide, Barış’ı sadece Zehra’dan değil, amcası bildiği
ama aslında babası olan Talat’tan da uzak tutmak için bıçakları bilemektedir.

Aşklarını korumak isteyen Barış ve Zehra, büyük sırların içinde ve satılmış olduğunu öğrenmiş olan Ceren’in intikamının gölgesinde savrulup duracaklardır.

YURDAER OKUR’UN YERİNE YENİ OYUNCU
Başrol oyuncularından Yurdaer Okur’un KKTC Ercan Havaalanı’nda uyuşturucu madde ile yakalanmasının ardından, dizinin yayınlanan ilk tanıtım filmi ve Okur’un fotoğraf atv’nin internet sitesinden kaldırılmıştı. Daha sonra Yurdaer Okur, diziden ayrıldığı açıklamıştı.

Başarılı oyuncu Yurdaer Okur’un diziden ayrılmasının ardından, yerine ise Serhan Yavaş katıldı. Seni Kimler Aldı’dan Yurdaer Okur’un yer almadığı yeni fragman da yayınlandı.

Tüm hızıyla çekimleri devam eden ve merakla beklenen ”Seni Kimler Aldı” dizisine ünlü oyuncu Serhan Yavaş dahil oldu.

Çok yakında atv ekranlarında seyircisiyle buluşacak olan Seni Kimler Aldı dizisinin başrollerini Fulya Zenginer, Duygu Yetiş, Yiğit Kirazcı ve Serhan Yavaş paylaşıyor. Güçlü kadroda usta oyuncular Ülkü Duru, Yıldız Kültür, Funda İlhan, Ahmet Saraçoğlu, İpek Tenolcay, Nalan Yavuz, Osman Wöber, Haldun Boysan, Ayşe Tunaboylu yer alırken bu dev kadroya Evren Erler, Edip Tepeli, Sibel Ergün, Yiğit Koçak ve Su Dura eşlik ediyor… Yapımcılığını Pastel Film Yaşar İrvül ve Efe İrvül’ün yaptığı, yönetmenliğini Sadullah Şentürk’ün üstlendiği, senaryosunu Pınar Uysal ve Yazım Ekibinin (Tufan Bora, İbrahim Güler, Erdal Bektaş) yazdığı ve öykü sahibi-senaryo süpervizörü Esin Gök’ün olduğu ”Seni Kimler Aldı” çok yakında atv ‘de izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor…

Dizinin başrollerini  Fulya Zenginer, Duygu Yetiş ve Yiğit Kirazcı paylaşıyor. Güçlü kadroda usta oyuncular Ülkü Duru, Yıldız Kültür, Funda İlhan, Ahmet Saraçoğlu, İpek Tenolcay, Nalan Yavuz, Osman Wöber, Haldun Boysan, Ayşe Tunaboylu yer alırken bu dev kadroya Evren Erler, Edip Tepeli, Sibel Ergün, Yiğit Koçak ve Su Dura eşlik ediyor

Yapımcılığını Pastel Film Yaşar İrvül ve Efe İrvül’ün yaptığı,  yönetmenliğini Sadullah Şentürk’ün üstlendiği, senaryosunu  Pınar Uysal ve Yazım Ekibinin (Tufan Bora, İbrahim Güler, Erdal Bektaş)  yazdığı ve öykü sahibi-senaryo süpervizörü Esin Gök’ün  olduğu Seni Kimler Aldı çok yakında atv’de izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor…

Yapımcılığını Pastel Film Yaşar İrvül ve Efe İrvül’ün yaptığı, atv’nin yeni dizisi Seni Kimler Aldı’nın başrollerini Yurdaer Okur, Fulya Zenginer, Duygu Yetiş ve Yiğit Kirazcı paylaştığı açıklanmış ve ilk tanıtım filmi ekrana gelmişti.

SENİ KİMLER ALDI DİZİSİNİN ÇEKİMLERİ BAŞLADI

Atv ekranlarının yeni dizisi Seni Kimler Aldı’nın çekimleri başladı.

Başrollerini Yiğit Özşener, Fulya Zenginer, Şenay Gürler, Derya Alabora, Ahmet Saraçoğlu ve Yıldız Kültür gibi isimlerin paylaşacağı dizinin yapımcılığını ise Pastel Film üstleniyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Bora Onur otururken, senaryo koltuğunda Pınar Uysal oturacak.

Seni Kimler Aldı yakında Atv’de.

Yönetmenliğini Bora Onur’un üstleneceği Seni Kimler Aldı’nın en geç Şubat ayında yayına girmesi bekleniyor.

Yiğit Özşener

Yiğit Özşener

SENİ KİMLER ALDI – YİĞİT ÖZŞENER KİMDİR?

Yiğit Özşener (d. 6 Nisan 1972, İzmir), Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu.

Yiğit Özşener, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği’nden 1996 yılında mezun oldu. 1997- 1999 yılları arasında Koç Üniversitesi’nde İşletme master’ı yaptı. 1994 yılında Studio Oyuncuları Topluluğu’nda eğitim almaya başladı ve 2001 yılına kadar aynı yerde çeşitli oyunlarda yer aldı. 1995’te Şahika Tekand’ın yazıp yönettiği “Gergadanlaşma” ile profesyonel olarak oyunculuğa başladı. Bu oyunla, Bulgaristan ve Makedonya’da gerçekleştirilen festivallere katıldı. Ardından sırasıyla Harold Pinter’in yazdığı “Gitgel Dolap”, Şahika Tekand’ın yazıp yönettiği “Oyuncu” gibi oyunlarda yer aldı. 2000 yılında Delphi’de gerçekleştirilen 10. Antik Oyunlar Festivali’nde, Thedoros Terzopoulos’un yönettiği “Herakles” üçlemesinde oynadı. 2001 yılında Studio Oyuncuları’nın “Gergedanlaşma” oyununda tekrar yer aldı. 2006 yılı Dünya Tiyatro Olimpiyatları bünyesinde Türk-Yunan ortak yapımı Thedoros Terzopoulos yönetiminde Persler projesinde oyunculuk yaptı. 2008-2009 sezonunda Kerem Kurdoğlu’nun Kafka’nin “Dava”sindan yola çikarak yazdığı “İstanbul’da Bir Dava” adlı oyunda oynadı. 2009 yılında tekrar Studio Oyuncuları ile çalışmaya başladı ve Şahika Tekand’ın yazıp yönettiği Evridike’nin Çığlığı’nda oyunculuk yaptı. Tiyatro dışında sinema ve TV filmleri ve dizilerinde oynadı. Çasod üyesi olan sanatçı, ayın zamanda seslendirme yapmaktadır. İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

Fabrika-Kızı-dizi-Fulya-ZenginerSENİ KİMLER ALDI – FULYA ZENGİNER KİMDİR?

İlk ve orta okulu Zeytinburnu Nuri Paşa İlköğretim Okulu’nda tamamladı. Lise eğitimini Bakırköy Lisesi’nde tamamladı.Haliç Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nde okudu.

İlk rolünü Star TV’nin 2006 yapımı İki Aile dizisinde oynadı. Kanal D’de Küçük Kadınlar dizisinde Yeliz’i canlandırdı.Daha sonra Tövbeler Tövbesi’nde Fidan’ı canlandırdı.

Cine5’te yayınlanan Dizi Magazin’de konuk sunuculuk yaptı. Ayrıca 2009 yılında bir içeçek ve GSM firmasının reklamında oynadı. Benim İçin Üzülme dizisinde Buke karakterini canlandırdı.

You must be logged in to post a comment Login