Seni Kimler Aldı dizisi neden bitti?

ATV’nin yeni dizilerinden olan Seni Kimler Aldı, 10. bölümüyle erken final yaparak ekrana veda edecek.

Pastel Film’in yapımcılığını yaptığı başrollerini Duygu Yetiş, Serhan Yavaş, Fulya Zenginer ve Yiğit Kirazcı’nın paylaştığı Seni Kimler Aldı dizisi 10. bölümü ile ekranlara veda edecek. Pınar Uysal ve Yazım Ekibi’nin senaryosunu kaleme aldığı dizi reyting kurbanı oldu.

Mayıs ayı başında yayınlanmaya başlayan Seni Kimler Aldı reytinglerde istenilen sonuçları alamadı. Yaz sezonunda da reytinglerini yükseltemeyen dizi için erken final kararı alındı. Seni Kimler Aldı dizisi, 9 Temmuz Pazar akşamı yayınlanacak olan 10. bölümüyle final yapacak.

SENİ KİMLER ALDI FİNAL BÖLÜM FRAGMANI

SENİ KİMLER ALDI GENEL KONUSU NEDİR?
Bir Aşk ve İntikam Hikayesi:
Zehra, annesi Aynur’la birlikte, İstanbul’un sayılı zenginlerinden sayılan Çamay ailesinin yanında çalışıp, yaşamaktadır. Zehra, birlikte büyüdüğü Çamay ailesinin tek veliahtı Barış’a aşıktır. Barış da Zehra’ya karşı duygularını fark eder.

Fakat bu aşkın önünde çok sayıda engel vardır. Aynur’un evlatlık verdiği ama herkesin öldü bildiği Zehra’nın ablası Ceren (Zeynep) intikam için geri gelir ve oklarını önce kendi ailesine sonra ilgisi olan herkese yöneltir. Konak tarafında ise, bu ilişkiyi kesinlikle onaylamayan annesi Cahide, Barış’ı sadece Zehra’dan değil, amcası bildiği
ama aslında babası olan Talat’tan da uzak tutmak için bıçakları bilemektedir.

Aşklarını korumak isteyen Barış ve Zehra, büyük sırların içinde ve satılmış olduğunu öğrenmiş olan Ceren’in intikamının gölgesinde savrulup duracaklardır.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Seni Kimler Aldı dizisi neden bitti?

x