baby sensory

Serçe Sarayı dizisi Star TV

Serçe Sarayı dizisi 2. bölüm ilk fragmanı

06 Mart 2015 Cuma, 01:01

Serçe Sarayı dizisinin konusu ne? Serçe Sarayı dizisinde hangi oyuncular rol alıyor?

Başrollerini Songül Öden, Mert Fırat, Alican Yücesoy, İsmail Ege Şaşmaz ve Serkan Ercan gibi isimlerin başrollerini paylaştığı Serçe Sarayı dizisinin yayın tarihi ve günü belli oldu. Star TV’de 5 Mart Perşembe akşamı başlayacak dizide Serçe isimli dul bir kadının hikayesini anlatılıyor.

Yaşam mücadelesi, sürpriz olaylar ve aşkın içiçe geçtiği “Serçe Sarayı”, 5 Mart Perşembe 20.30’da STAR TV ekranlarında izleyici ile buluşacak.

SERÇE SARAYI DİZİSİNDEKİ OYUNCULAR VE ROLLERİN DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN

SERÇE SARAYI DİZİSİ 2. BÖLÜM 1. FRAGMANI

SERÇE SARAYI DİZİSİ GENEL KONUSU

Yaşam mücadelesi, sürpriz olaylar ve aşkın içiçe geçtiği “Serçe Sarayı”, Yakında STAR TV ekranlarında izleyici ile buluşacak.

30’lu yaşlarının başında olan Serçe, İstanbul’da, iki oğlu ve kız kardeşiyle birlikte sakin bir hayat yaşamaktadır. Eşi Ramazan’ı trafik kazasında kaybettikten sonra çıkan taliplerin hiçbirini kabul etmeyip kendisini çocuklarına ve kız kardeşine adamıştır. Ancak bir gün hiç beklenmedik bir şey olur;  Serçe tüm evlilik hayatı boyunca büyük bir yalanla yaşadığını öğrenir. Hatırasına bile dört elle bağlı olduğu adam onu senelerce üstelik de gözünün içine baka baka aldatmıştır. Evlilikleri boyunca bir başka kadınla da beraberliğini sürdüren Ramazan’ın üstelik o kadından da bir erkek çocuğu vardır… Gerçeklerle yüzleşmek Serçe için hayatının dönüm noktasıdır. Serçe bunları yaşarken gençlik aşkı Kadir’in de yaşadıkları mahalleye geri dönmesiyle işler karışacaktır.

SERÇE SARAYI 1. BÖLÜM YENİ FRAGMANI

Dizide Songül Öden’in canlandırdığı Şerçe karakteri, kocasını bir trafik kazasında kaybettikten sonra, hayatını kardeşi ve iki oğluna adamış, hayatın zorluklarına boyun eğmemiş, güzel ve güçlü bir kadındır. Adı gibi narin, kırılacak gibi görünür. Ama gerektiğinde, kartal gibi pençelerini çıkartmaktan da korkmaz. İki sene önce ölen kocası Ramazan’ın yasını tutmaya devam eden Serçe’nin hayatı, Kadir’in mahalleye geri dönmesiyle değişecektir.serçe-sarayı-dizisi-3Mert Fırat’ın oynadığı Kadir karakteri ise babası Memduh yüzünden, gençlik aşkına kavuşamamış ve evini terk edip, o gönülden bu gönüle, koşup durmuş, hovarda, serseri, küfürbaz ama hak yemez, harbi bir delikanlıdır. Yıllar sonra, mahalleye geri döner ve arkadaşlarıyla bir iddiaya girer: Serçe’yi baştan çıkarmayı başaracak mıdır başaramayacak mıdır?

SERÇE SARAYI DİZİSİNE YENİ OYUNCU

Başrollerinde Songül Öden, Mert Fırat, Alican Yücesoy, Esra Dermancıoğlu, Erkan Bektaş, Selen Öztürk ve Gülen Karaman’ın yer aldığı Star TV’nin yeni dizisi Serçe Sarayı’nın bir oyuncusu daha belli oldu.

bana-artık-hicran-de-1

Yönetmen koltuğunda Mesude Erarslan Tekin’in oturduğu, senaryosunu Funda Alp’in kaleme aldığı, Endemol Türkiye ve Bazı Filmler yapımcılığında çekilen dizinin kadrosuna, daha önce Kuzey Güney, Tatar Ramazan ve Bana Artık Hicran De dizilerinde rol alan başarılı oyuncu Turgay Kantürk dahil oldu.

serçe-sarayı-dizisi

Star TV’nin yeni dizisi Serçe Sarayı’nın çekimleri başladı. Diziden ilk fragman da yayınlandı. Endemol yapım imzalı, Mesude Erarslan Tekin’in yönetmen koltuğunda oturduğu dizide Songül Öden, Mert Fırat ve Alican Yücesoy gibi oyuncular rol alacak. Senaryosunu Funda Alp’in kaleme alacağı dizi; Eşi öldükten sonra çocukları ile bir başına kalan bir kadının hikayesinin anlatacak.serçe-sarayı-dizisi-3

Eşi ölünce çocuklarıyla yaşam mücadelesi veren Serçe karakterine hayat veren Songül Öden ile Mert Fırat’ın ilk fotoğraflar ve fragman yayınlandı. Funda Alp’in yazdığı dizide diğer önemli karakteri ise  Alican Yücesoy oynuyor.

SERÇE SARAYI 2. TANITIM FRAGMANI YAYINLANDI

SERÇE SARAYI DİZİSİNE 2 YENİ OYUNCU

Star TV’nin merakla beklenen yeni dizisi Serçe Sarayı’ndan yeni bir haber daha var!

Diziye iki yeni oyuncu dahil oldu. Fatmagül’ün Suçu Ne?, Doksanlar ve Sil Baştan gibi yapımlarda rol alan Esra Dermancıoğlu ile Umutsuz Ev Kadınları, Benim İçin Üzülme ve Aşktan Kaçılmaz gibi dizilerde karşımıza çıkan Erkan Bektaş, yapımda izleyici karşısına çıkacak isimler olacak. Başarılı oyuncuların hangi rollerde oynayacağı ise henüz net değil.

Serçe Sarayı, Şubat ayında Star’da başlıyor!

SERÇE SARAYI İLK TANITIM FRAGMANI

serçe-sarayı-dizisi-fotoğraf-1

 

serçe-sarayı-dizisi

 

SERÇE SARAYI DİZİSİNE YENİ OYUNCU

Star TV’nin merakla beklenen yeni dizisi Serçe Sarayı’nın kadrosuna yeni bir oyuncu!

Endemol yapım imzalı, Mesude Erarslan Tekin’in yönetmen koltuğunda oturduğu, başrollerinde Songül Öden, Mert Fırat, İsmail Ege Şaşmaz ve Alican Yücesoy’ın yer aldığı Serçe Sarayı’nın kadrosuna Kavak Yelleri ve Kuzey Güney dizilerinde rol alan Ozan Akbaba katıldı.

Senaryosunu Funda Alp’in kaleme aldığı dizi; Eşi öldükten sonra çocukları ile bir başına kalan bir kadının hikayesinin anlatacak. Serçe Sarayı, Şubat ayında Star TV’de!

Güzel oyuncu Songül Öden de yeni yılda Star'da yayınlanacak Serçe Sarayı dizisinde rol alacak.

Güzel oyuncu Songül Öden de yeni yılda Star’da yayınlanacak Serçe Sarayı dizisinde rol alacak.

SERÇE SARAYI DİZİSİNİN BAŞROL ERKEK OYUNCUSU BELLİ OLDU

Serçe Sarayı dizisinde Songül Öden’in partnerini canlandıracak isim belli oldu!

Endemol Türkiye imzalı yönetmenliğini Mesude Eraslan Tekin, genel sanat yönetmenliğini Nilüfer Çamur’un üstlendiği dul bir kadının yaşadığı olayları anlatacağı Serçe Sarayı dizisinde, son olarak Umutsuz Ev Kadınları dizisiyle adından söz ettiren Songül Öden’e başrolde eşlik edecek isim, son olarak İntikam dizisinde rol alan Mert Fırat oldu.

SONGÜL ÖDEN EKRANLARA GERİ DÖNÜYOR

Songül Öden, Serçe Sarayı dizisiyle ekranlara dönüyor.

Songül Öden, bir yıl aradan sonra dizi setlerine dönüyor.  Son olarak “Umutsuz Ev Kadınları” dizisinde Yasemin’i canlandıran Öden, yakında “Serçe Sarayı” adlı yeni diziyle seyirci karşısına çıkacak.  Songül Öden’in başrolünde yer alacağı dizinin başrolünde yer alacak erkek oyuncu da belli oldu. En son İntikam’da oynayan Mert Fırat, Öden’in partneri olarak izleyici karşısına çıkacak.

Yapımcılığını Endemol’un üstlendiği, senaryosunu Funda Alp’in kaleme aldığı diziye çok inandığını belirten Öden, “Hikayeyi çok sevdim ve bu projede yer almak istedim. O nedenle teklifi çok düşünmeden kabul ettim” dedi.   Senaristliğini Funda Alp’in, yönetmenliğini Mesude Erarslan Tekin’in, yapımcılığını ise Endemol’ün üstlendiği dizi, dul bir kadının yaşadığı olayları anlatacak. Serçe Sarayı dizisinin yeni yılda Star’da başlaması planlanıyor.

You must be logged in to post a comment Login