Seren takipte Engin Akyürek firarda

‘Nereye gitsem karşıma çıkıyor’

22 Eylül 2015 Salı, 15:00

Magazin kulislerinde şu sıralar Seren Serengil’in Engin Akyürek’e olan hayranlığı konuşuluyor. İddiaya göre Serengil, tanışabilme umuduyla Akyürek’in gittiği yerlere gidiyor. Ünlü oyuncunun ise bu durumdan rahatsız olduğu söyleniyor.

“Yabancı Damat, “Fatmagül’ün Suçu Ne” ve “Kara Para Aşk” dizilerinin yıldızı Engin Akyürek, bu yıl 10’uncusu düzenlenen Uluslararası Seul Drama Ödülleri’nde ‘en iyi erkek oyuncu’ ödülünü aldı. Bu ödüle en çok sevinenlerden biri de Akyürek’e hayranlık duyan Seren Serengil oldu. Oyuncunun fotoğrafını Instagram hesabında paylaşan Serengil, o karenin altına “Neyse kızlar, gururumuz Engin Akyürek ödül aldı. Kendisini tebrik ediyoruz ve çok seviyoruz” yazdı ve mesajının sonuna da kalp işareti koydu.

NEREYE GİTSEM KARŞIMA ÇIKIYOR
Seren Serengil’in paylaşımı, magazin kulislerini de hareketlendirdi. Konuşulanlara göre Serengil, bir süredir Engin Akyürek’le tanışmanın yollarını arıyor, onun gittiği yerlere gidiyor. Hatta tatil tercihlerini de Akyürek’e göre belirliyor. Serengil, son olarak Akyürek’in Kaş’ta dalış yapmayı çok sevdiğini ve yaz tatilini orada geçirdiğini öğrenince soluğu beldede aldı. Ancak bu durum Akyürek’i rahatsız etti. Oyuncunun yakın çevresine Serengil için “Nereye gitsem karşıma çıkıyor” diye dert yandığı öğrenildi. (Büşra BOZOK AYTEK-Hürriyet)

SEREN SERENGİL’DEN SERT AÇIKLAMA

Seren Serengil, Engin Akyürek’i çok beğendiği için onu gittiği her yerde takip ediyor şeklinde yapılan haberlere sosyal medya hesabından adeta ateş püskürdü. Seren Serengil, haberde iddia edildiği gibi Engin Akyürek’i kovalamadığını şu ifadelerle anlattı.

“Bugün Hürriyet gazetesindeki şerefsizce tamamen yalan bu haber için avukatıma zaten talimat verdim. Ben tüm Kara Para Aşk ekibini dizi sürdüğü sürece destekledim, resimlerini paylaştım daha çok seyredilsin diye kendimce reklamını yaptım… Engin’in böyle bir açıklama yapmayacağını söylememe gerek yok herkes bilir! Benim bir beraberliğim var bir yılı aşkındır süren sizlerle paylaşmadım çünkü kendi kabuğumuzda mutlu olmayı tercih ettik ve sabah bu haberleri beraber seyrettik Kaş’a da onunla beraber gittik. Bana dönüp televizyonları seyrederken “Bunlar insan mı?” dedi. “Yanında olmasam ben bile inanırdım belki o kadar da gerçek gibi anlatıyorlar” dedi! Bu haberi bu şekilde var sayıp üzerine konuşan iki uyduruk magazin programına da dava açıyorum. Benim sevdiğim adamla tatil görüntülerimi paylaştığımda kim olduğunu hepiniz gördünüz o iddia edilen yerlere de hep onunla gittim üstelik Engin’le hiç karşılaşmadım. Hürriyet gazetesinin bu kadar uyduruk ve aslı olmayan bir habere yer vermesi çok şaşırtıcı… Ama ben aynı yerde aynı büyüklükte bu haberin doğrusunu çıkarttıracağım sevenlerim üzülmesin!”

You must be logged in to post a comment Login