Serkan Şengül’den İzmir Marşı açıklaması

Oyuncu Ebubekir Öztürk’le birlikte ‘İzmir Marşı’na hakaret ettiği söylenen oyuncu Serkan Şengül “O arabadaysam şerefsizim, kellemi koyarım!” diyerek iddiaları yalanladı.

Kolpaçino serisinde Ganyotçu rolüyle tanınan Ebubekir Öztürk’ün, ‘İzmir Marşı’na küfrettiği anların videosunun ortaya çıkmasından sonra aynı film serisinde rol alan Serkan Şengül’den açıklama geldi.

Aynı video üzerinden sosyal medyada yapılan yorumlar, Öztürk gibi Şafak Sezer’in filmlerinde ünlü olan oyuncu Serkan Şengül’e kadar uzandı. Ancak oyuncu Serkan Şengül paylaştığı videoyla iddiaları net bir şekilde yalanladı. Serkan Şengül, Şafak Sezer’in yeni dizisi Türk Malı’nda da rol alıyor.

“O ARABADAYSAM NAMUSSUZUM ŞEREFSİZİM!”
Serkan Şengül’ün de söz konusu videonun çekildiği araçta bulunduğu iddia edildi. İddialar üzerine Şengül, Instagram hesabından yayınladığı videoyla, aracın içinde olmadığını söyledi. Şengül, yaptığı paylaşımda “Eğer ki ben de o arabadaysam; namusum, şerefim ailem üzerine yemin ederim, herşeyi yapmaya hazırım. Boynumu, kellemi, koymazsam namussuzum, şerefsizim. Ben Atatürk’ü çok seviyorum!” diyerek iddiaları kesin bir dille yalanladı.

Lütfen Yargısı İnfaz Yapmayın …

Serkan ŞENGÜL (@serkansengulofficial)’in paylaştığı bir gönderi ()

etiketlerETİKETLER

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Serkan Şengül’den İzmir Marşı açıklaması

x