Setleri şimdi de nikah heyecanı sardı

Ünlü oyuncular art arda evleniyor

13 Mayıs 2015 Çarşamba, 13:20

Beren Saat, Bergüzar Korel ve Tuba Büyüküstün gibi yıldızların mutlu evlilikleri meslektaşlarına da örnek oldu. Mutlu ilişkilerini bir an önce resmiyete dökmek isteyen Hatice Şendil, Beyza Şekerci, Ceyda Düvenci, Selma Ergeç ve Şükran Ovalı düğün hazırlıklarına başladı.

HATİCE ŞENDİL-BURAK SAĞYAŞAR: 29 Mayıs’ta evleniyorlar

5 yıl önce birlikte oynadıkları Karadağlar isimli dizinin setinde tanışan Hatice Şendil ve Burak Sağyaşar 29 Mayıs’ta dünyaevine giriyor. Şubat ayında nişanlanan ve yüzükleri Halit Ergenç tarafından takılan ikili, yoğun çalışma tempolarının yanında düğün hazırlıklarını sürdürüyor.

SELMA ERGEÇ- CAN ÖZ: Gelin gideceği evi dekore ediyor 

Ün­lü oyun­cu Sel­ma Er­geç ile Can Ya­yın­la­rı’nın sa­hi­bi Can Öz ev­li­lik ka­ra­rı al­dı. 1,5 yıl­dır bir­lik­te olan Er­geç ile Öz’ün dü­ğü­nü, ede­bi­yat ve si­ne­ma dün­ya­sı­nın ün­lü isim­le­ri­ni bu­luş­tu­ra­cak. Ulus’ta bir ev tu­tup de­ko­re et­tir­me­ye baş­la­yan çift, yaz ay­la­rın­da dü­ğün ya­pa­cak.

BEYZA ŞEKERCİ-ENGİN HEPİLERİ: Hazırlıklar son sürat devam ediyor

Genç kuşağın iki başarılı oyuncusu Engin Hepileri ve Beyza Şekerci geçtiğimiz aylarda nişanlandı. İntikam dizisinde birlikte rol alan çiftin yüzüklerini takan yine Halit Ergenç oldu. Mayıs sonunda nikah masasına oturacak çifti düğün telaşı sardı.

CEYDA DÜVENCİ-BÜLENT ŞAKRAK: Nikah yeri sürpriz olacak

Dizi setinde tanışan bir başka çift Ceyda Düvenci ile Bülent Şakrak’ın da bu yaz evlilik kararı aldığı ortaya çıktı. Ünlü çiftin nikahı sürpriz bir şekilde yapacağı konuşuluyor.

ŞÜKRAN OVALI- ŞÜKRÜ ÖZYILDIZ: Dizi setinde tanıştılar

Şe­ref Me­se­le­si di­zi­sinin iki yıl­dız oyun­cu­su Şük­rü Öz­yıl­dız ve Şük­ran Ova­lı da ev­li­lik ka­ra­rı alan isim­ler­den. Hem iş­te hem de özel ha­yat­la­rın­da bir­lik­te olan iki­li­nin yaz ay­la­rın­da ni­kah ma­sa­sı­na otu­ra­ca­ğı ku­lak­tan ku­la­ğa do­laş­ma­ya baş­la­dı.

You must be logged in to post a comment Login