Sevdanın Bahçesi dizisi bitti mi neden yayınlanmıyor ?

Sibel Can ve Emre Kınay’ın başrollerde oynadığı Sevdanın Bahçesi dizisi yayından kaldırıldı.

Gold Film’in yapımcısı olduğu, Kanal D’nin yeni sezondaki iddialı dizilerinden olan Sevdanın Bahçesi ekrana veda etti. Sibel Can, Emra Kınay, Alina Boz’un başrollerde oynadığı dizinin ekran ömrü sadece 4 bölüm oldu.

REYTİNGLERDE HAYAL KIRIKLIĞI

30 Eylül’de yayınlanmaya başlayan ve cumartesi akşamları ekrana gelen Sevdanın Bahçesi reytinglerde umduğunu bulamamıştı. Dizinin geçen hafta yayınlanan 3. bölümü Total grubu reytinglerde 18. sırada, AB grubunda ise 14. sırada yer alabilmişti. Kanal D yönetimi Sevdanın Bahçesi için final kararı aldı.

Dizi yayın akışından çıkartılırken, yerine ise İsimsizler dizisi getirildi. Sevdanın Bahçesi dizisi yayınlanmaya hazır olan 4. bölümüyle final yapacak. Dizinin son bölümünün hangi gün yayınlanacağı ise henüz belli olmadı.

Dizinin senaryosunu Birol Güven’in yazarken, yönetmenliğini ise Emir Khalilzadeh yapıyordu.

SEVDANIN BAHÇESİ GENEL KONUSU NEDİR?

18 yıl önce boşanan Sevda ve Levent’in yıllar sonra yollarının kesişmesini konu alan Sevda’nın Bahçesi’nin genel hikayesi ve künyesi şöyle:

Levent ve Sevda büyük bir aşkla evlenmiş ancak 18 yıl önce boşanmışlardır. Her zaman daha fazlasını isteyen Levent’e Sevda ile birlikte kurdukları bu mutlu ama küçük hayat yetmemiştir. Kocasına büyük bir aşkla bağlı olan Sevda, Levent’in ondan ayrılmak istediği gün hamile olduğu haberini heyecanla vermek isterken, ayrılık teklifiyle yıkılır ve Levent’e hamile olduğunu söylemez. Levent, şuan da Defne adında bir kızı olduğundan bile habersizdir.

Kader bir gün Levent ve Sevda’yı bir araya getirir. Sevda her şeyden habersiz, Levent ve eşi Aylin’in hayatına girer. Aylin’in Levent’in yeni karısı olduğundan habersiz olan Sevda, gerçeği öğrendiğinde ise vazgeçmek için çok geçtir.

Yıllar sonra karşısında Sevda’yı görünce kafası karışan Levent’i zor günler beklemektedir. Levent ve Sevda yıllar sonra bir araya gelince, ikisinin de hayatı alt üst olur. Yıllardır gizli kalmış sırlar ve yalanlar bu yarım kalmış büyük aşkın önüne geçebilecek midir?

SEVDANIN BAHÇESİ OYUNCU KADROSU

KÜNYE

Yapımcı: Faruk Turgut
Yönetmen: Emir Khalilzadeh
Senarist: Birol Güven
Genel Koordinatör: Ahsen Tüzün

Oyuncular: Sibel Can (Sevda), Emre Kınay (Levent), Begüm Kütük (Aylin), Alina Boz (Defne), Baran Bölükbaşı (Tolga), Esra Kızıldoğan (Ayşe), Mehmet Bozdoğan (Hamdi), Berat Yenilmez (Eray), Hakan Atalay (Hakan), Haydar Köyel (Nuri), Yasemin Öztürk (Jale), Melehat Abbasova (Tatyana), Doğa Konakoğlu (Ufuk)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Sevdanın Bahçesi dizisi bitti mi neden yayınlanmıyor ?

x