e
sv

Seviyor Sevmiyor dizisi ATV

avatar

tvaktuel

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Seviyor Sevmiyor dizisinin konusu ne hangi oyuncular oynuyor? Seviyor Sevmiyor dizisi hakkında tüm haberler…

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği, başrollerinde Zeynep Çamcı, Gökhan Alkan, Gonca Sarıyıldız, Yiğit Kirazcı, İpek Tenolcay ‘ın oynadıkları Seviyor Sevmiyor dizisi 15 Haziran Çarşamba akşamı 20.45’de ilk bölümüyle ATV’de başlıyor.

Çocukluk aşkı olan bir çiftin yıllar sonra bir araya gelmesi ve çeşitli tesadüflerle karmaşıklaşan aşk oyunlarının anlatıldığı dizide, ilk aşkın masumluğu ile bir çiftin başına gelenleri izleyeceğiz.

SEVİYOR SEVMİYOR 1. BÖLÜM KONUSU

“Kim bilir, yarım kalan hikayemiz belki bir gün kaldığı yerden devam eder…”SEVİYOR-SEVMİYOR-DİZİ

Garsonluk yaptığı kafeden olaylı bir şekilde ayrılan Deniz, iş bulmak için mülakatlara girmeye devam eder. Otuz yaşına gelmiş, ancak hayatında bir türlü dikiş tutturamamıştır. İş görüşmelerindeki son durağı “Go Flamingo” isimli moda dergisi olur. Orada onu bekleyen sürprizlerden habersizdir.Talihsiz günler geçiren Deniz’e bir gece ansızın bir mail gelir. 15 beş yıl önceki ilk aşkı dombili Yiğit, İstanbul’a gelecektir. Deniz bu haberle yeniden kendine gelir. İçini Yiğit’le buluşacak olmanın heyecanı kaplar. Ancak buluşmaya gittiği yerde, hayatının en büyük şokunu yaşar. Yiğit, fiziksel olarak bambaşka birine dönmüştür. Daha da beteri Deniz’in yanından bir yabancı gibi geçip gitmiş, onu tanımamıştır. Çünkü tek değişen Yiğit değildir. Deniz, Yiğit’in karşısına çıkmaya cesaret edemeyince aklına bir fikir gelir. En yakın arkadaşı, güzeller güzeli İrem’den bir iyilik ister. Ancak bu iyilik, hem Deniz’in, hem Yiğit’in, hem de İrem’in hayatını sonsuza dek değiştirecektir.

KİM HANGİ ROLDE?

Zeynep Çamcı (Deniz), Gökhan Alkan (Yiğit), Gonca Sarıyıldız (İrem), Yiğit Kirazcı (Tuna), Zuhal Olcay (Asena )

Seviyor Sevmiyor, 15 Haziran Çarşamba 20.45’de ATV’de başlıyor!

ATV’de yayınlanacak olan Seviyor Sevmiyor isimli yeni romantik komedi dizisinin oyuncuları belli oldu.

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği, başrollerinde Zeynep Çamcı, Gökhan Alkan, Gonca Sarıyıldız, Yiğit Kirazcı’nın yer aldığı ve yaz aylarında izleyiciler ile buluşacak olan dizinin çekimleri başladı.seviyor-sevmiyor-dizisi-atv

Çocukluk aşkı olan bir çiftin yıllar sonra bir araya gelmesi ve çeşitli tesadüflerle birbirlerine yakınlaşmasının ve diğer karakterlerin dahil olmasıyla karmaşıklaşan aşk oyunlarının anlatıldığı dizide, ilk aşkın masumluğu ile bir çiftin başına gelenleri izliyoruz. Yönetmenliğini Yusuf Pirhasan’ın yaptığı, senaryosunu Hakan Bonomo ve Aksel Bonfil’ in yazdığı dizi Mayıs ayında ATV’de izleyicileriyle buluşacak.

SEVİYOR SEVMİYOR DİZİSİ GENEL KONUSU NEDİR?

Deniz (Zeynep Çamcı) küçükken son derece varlıklı bir ailenin kızıydı.. Güzelliği ve popülerliğiyle okulun göz bebeğiydi..seviyor-sevmiyor-dizisi Yiğit (Gökhan Alkan) de okuldaki herkesin alay ettiği gözlüklü, kısa boylu ve şişman çocuktu…

Bu ikilinin yolları ortaokuldayken kesişir. Yiğit (Gökhan Alkan), herkes tarafından dışlanmasına rağmen Deniz (Zeynep Çamcı) ona kol kanat gerer. Aralarında unutulmaz bir bağ oluşur. Deniz (Zeynep Çamcı), Yiğit (Gökhan Alkan)’in ilk arkadaşı ve ilk aşkı oluverir.

Ancak Yiğit (Gökhan Alkan) 15 yaşındayken babasıyla birlikte Amerika’ya taşınmak zorunda kalınca ayrı düşerler.Gökhan-Alkan---Gonca-Sarıyıldız---Zeynep-Çamcı--Yiğit-Kirazcı-seviyor-sevmiyor
Sonrasında Deniz (Zeynep Çamcı)’in hayatında başka değişimler de olur. Ailesinin matbaa şirketi iflas eder önce. Ardından o zamana kadar annesinden aldığı güzel genler gider, yerine babasının pek de güzel olmayan genleri gelir. Deniz (Zeynep Çamcı) o muhteşem güzelliğini de kaybeder.. Şansı bir türlü yaver gitmeyen Deniz(Zeynep Çamcı), üniversiteden sonra iş de bulamaz. 29 yaşına geldiğinde, kendi deyimiyle hayatı ıskalamış olur.

Yiğit (Gökhan Alkan)  ise bu zaman zarfında zayıflar, son derece yakışıklı birisi olur. Bu da yetmezmiş gibi kariyerinde yükseldikçe yükselir.

15 yıl sonra yeniden İstanbul’a dönen Yiğit (Gökhan Alkan), hiçbir zaman unutamadığı ilk aşkı Deniz (Zeynep Çamcı)’i yeniden görmek ister ve işler o noktadan sonra içinden çıkılmaz bir hal alır. Çünkü Yiğit (Gökhan Alkan)’deki müthiş değişimi görüp panik olan Deniz(Zeynep Çamcı), şimdiki görünüşünden ve hayattaki başarısızlığından utanıp gizlenir. Ardından en iyi dostu olan güzeller güzeli İrem(Gonca Sarıyıldız)’den bir ricada bulunur. İrem(Gonca Sarıyıldız)’den onun yerine geçip Yiğit (Gökhan Alkan)’le “Deniz” olarak buluşmasını ister. İrem (Gonca Sarıyıldız), Deniz (Zeynep Çamcı)’i kıramaz. Yiğit (Gökhan Alkan)’le buluşur.
zeynep-çamcı-seviyor-sevmiyor

Yapım             :MF Yapım
Yapımcı                  :Faruk Bayhan
Yönetmen            :Yusuf Pirhasan
Senaryo            :Hakan Bonomo – Aksel Bonfil
Uygulayıcı Yapımcı        :Rezzan Diniz
Görüntü Yönetmeni     : İlker Erdoğan
Sanat Yönetmeni         : Selim Keleşoğlu
Oyuncular             : Zeynep Çamcı (Deniz), Gökhan Alkan (Yiğit), Gonca Sarıyıldız (İrem), Yiğit Kirazcı (Tuna), Zuhal Olcay (Asena )

Diziye son olarak yeni bir isim daha katıldı.  Zeynep Çamcı‘nın başrolünü oynacağı Seviyor Sevmiyor dizisine son olarak Çilek Kokusu dizisinde izlediğimiz Zeynep Tuğçe Bayat dizinin kadrosuna katıldı.

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği dizide başrolleri, son olarak Beni Böyle Sev dizisinde rol alan güzel oyuncu Zeynep Çamcı, Kocamın Ailesi dizisiyle sevilen Gökhan Alkan, daha önce Diğer Yarım ve Bedel dizileriyle izleyici karşısına çıkan Gonca Sarıyıldız ve Güllerin Savaşı dizisinin Mert’i Yiğit Kirazcı paylaşacak.Zeynep-Tuğçe-Bayat-seviyor-sevmiyor

Kore yapımı She Was Pretty’den uyarlama olacak dizinin yönetmenliğini Bedrana Meriç üstlenirken, senaryosunu ise Aksel Bonfil ve Hakan Bonomo kaleme alıyor.

ilk aşkım dizisi

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Seviyor Sevmiyor dizisi ATV

x