Şeyma Subaşı’dan Ahmet Hakan’a reyting göndermesi

Şeyma Subaşı ile geçtiğimiz hafta verdiği röportajın ardından kendisini hedef alan bir yazı kaleme alan gazeteci Ahmet Hakan arasındaki polemik devam ediyor. Bugünkü yazısında kendisine göndermede bulunan Hürriyet yazarı Ahmet Hakan’a Kanal D haberin düşük reytingleriyle göndermede bulunan Şeyma Subaşı, “Orada da beni kullanın” dedi.

Şeyma Subaşı’nın önceki hafta verdiği röportajın ardından yazı ve paylaşımlarla birbirlerine giren Ahmet Hakan-Şeyma Subaşı cephesinde sular durulmuyor.

Hürriyet Gazetesi yazarı Ahmet Hakan bu seferde Kemal Kılıçdaroğlu’nun Adalet Yürüyüşü’nü yazdığı yazısının en sonunda “Anlayabilenler, bu işi bana Şeyma’nın anlayacağı bir şekilde anlatabilir mi?” ifadelerine yer vererek Şeyma Subaşı’na göndermede bulundu.

ŞEYMA SUBAŞI’DAN REYTİNG GÖDERMESİ

Çok geçmeden Şeyma Subaşı da Ahmet Hakan’a Instagram’ın hikaye bölümünden cevap verdi. Hürriyet yazarının reyting için ismini kullandığını belirten Şubaşı, “Ahmet Beyler okunmanın yolunu buldular. Her gün Şeyma’yı kullanmaya devam… Ahmet Bey, siz sunmaya başlayınca geri giden Kanal D haberde de beni kullanın. Belki orayı da yükseltebilirsiniz” ifadelerine yer verdi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Şeyma Subaşı’dan Ahmet Hakan’a reyting göndermesi

x