Show TV 26. yaşını kutluyor

Tam 26 yıl önce 1 Mart günü yayın hayatına başlayan Türkiye’nin ilk özel televizyonlarından SHOW TV, 26. yaşını kutluyor!

1 Mart 1991 yılında yayın hayatına başlayan Ciner Medya Grubu bünyesinde yayın yapan Türkiye’nin en çok izlenen ulusal kanallarından biri olan ilklerin kanalı Show TV 26 Yaşında!

Eğlenceli şov programları, yarışmaları, gündemi belirleyen magazin-haber programları, ilgiyle takip edilen dizileri ve keyifle izlenen kadın programlarını da içeren, geniş program yelpazesi ile izleyicilerine 26 yıldır hayatın tüm renklerini yansıtıyor.

SHOW  TV, “İçerde”, “Cesur Yürek”, Güldür Güldür Show”, “Güldüy Güldüy Show Çocuk”, “Cumartesi ve Pazar Sürprizi”,”Çocuktan Al Haberi”, “Turgay Başyayla ile Lezzet
Yolculuğu”, “Nursel’in Evi”, “Zahide Yetiş’le”,”Gelin Evi”, “Evleneceksen Gel” ve “Kendine İyi Bak” gibi televizyon izleyicisini ekrana kilitleyen birbirinden farklı yapımları, eğlence ve yaşam odaklı programları ve “Yeni Gelin”, “Aşk ve Gurur”, “Bir Deli Sevda” gibi yeni projeleri başarıyla taşıyan bir kanal olmaya devam ediyor.

etiketlerETİKETLER

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Show TV 26. yaşını kutluyor

x