Show TV’de yaz aylarında beş yeni dizi başlıyor

Show TV’den yaz ekranında 5 yeni dizi 2 yeni yarışma

22 Mayıs 2015 Cuma, 11:00

Show TV’de Sahte Polis , Tutar Mı Tutar , Fabrika Kızı , İlişki Durumu Karışık ve Şerven ile Berkcan isimli beş yeni dizi ve Kapışma ile Bir İçeri Bir Dışarı yarışmaları başlıyor.

Show TV yaz sezonunda; aşk, romantizm, komedi ve macera dolu birbirinden kaliteli ve eğlenceli tam 5 yeni diziyi ve müzik, eğlence, aksiyon, heyecan dolu 2 yeni yarışma programını ekrana getirecek. Haftanın 7 günü, yeni dizilerin ve yarışmaların ekrana geleceği Show TV’nin yaz ekranı eğlence, macera ve heyecan dolu!

Show TV’nin yeni dizileri “Tutar Mı Tutar”, “Fabrika Kızı”, “İlişki Durumu: Karışık”,  ”Ne Münasebet” ve “Şervan ile Berkcan” ile, yeni yarışma programları “Kapışma” ve “Bir İçeri Bir Dışarı” Haziran ayından itibaren art arda ekrana gelecek.

Show TV’nin yaz sezonuna damgasını vuracak yeni dizileri ve yeni yarışma programları;

Tutar Mı Tutar dizisi

Show TV’de, Haziran’da ekrana gelecek dizide, Paşhan Yılmazel, Cahit Gök, Ahmet Kürşat Öçalan, Bahadır Efe, Hilmi Özçelik, Zeynep Kankonde, Ceyda Ateş, Su Kutlu, Açelya Özcan, Rıza Sönmez, Selen Uçer, Barış Aytaç, Ferdi Sancar, Celal Tak, Caner Alkaya, Ferhat Baynal, Kerem Muslugil ve Tuna Arman başrolleri paylaşıyor. Yapımını BKM’nin, yapımcılığını Necati Akpınar’ın üstlendiği, yönetmenliğini Şenol Sönmez’in yaptığı dizinin senaryosunu da Erkan Ergezen kaleme alıyor.tutar-mı-tutar-dizisi-show-tv-3

“Tutar Mı Tutar”, “eski Yeşilçam filmleri” tadında ve “mahalle dizileri” sıcaklığında absürd bir mahalle komedisi. Dizinin hikayesi, iki yakın arkadaşın, bir gün uyandıklarında kendilerini bir dizinin başrol karakterleri olarak bulmalarıyla başlıyor. Bu iki yakın arkadaşın, başrolünde yer aldıkları diziden kurtulmaya çalışırlarken, mahalledeki karakterlere gittikçe; aşk, aile, dostluk gibi sımsıcak ilişkilerle bağlanmalarıyla da hikaye gelişiyor.

Yapım         : BKM
Yapımcı        : Necati Akpınar
Yönetmen         : Şenol Sönmez
Senaryo        : Erkan Ergezen
Uygulayı Yapımcı    : Fatoş Sevinç
Görüntü Yönetmeni     : Cengiz Fazlıoğlu
Oyuncular         : Paşhan Yılmazel (Cemal), Cahit Gök (Ayhan), Ahmet Kürşat Öçalan (Çağrı), Bahadır Efe (Seyyar Taner), Hilmi Özçelik (Ali Reşat), Zeynep Kankonde (Neriman), Ceyda Ateş (Süreyya), Su Kutlu (Işık), Açelya Özcan (Tomris), Rıza Sönmez (Kemal), Selen Uçer (Piraye), Barış Aytaç (Efe), Ferdi Sancar (Tahir), Celal Tak (Nazım), Caner Alkaya (Bakkal Gazi), Ferhat Baynal (Fero), Kerem Muslugil (Sait Hoca), Tuna Arman (Kuaför Selen),

Fabrika Kızı dizisi 

Show TV’nin yaz sezonundaki gözde yapımlarından birisi de Fabrika Kızı . Başrollerinde  İsmail Demirci, Fulya Zenginer, Fırat Albayram , Aydan Burhan, Özge Korkmaz, Fatih Altın, Begüm Yılmaz, Sedat Bilenler, Alayça Öztürk, Burak Satıbol  ve Tuğçe Karaoğlan’ın
oynadıkları dizinin yapımını Organize Filmler, yapımcılığını Sercan Çiçekoğlu- Engin Acuner üstleniyor. Yönetmenliğini Hakan Arslan’ın yaptığı, senaryosunu da Gökhan Horzum’un yazdığı  Fabrika Kızı , Haziran’da ekrana gelecek. Dizinin konusu ise şöyle;fabrika-kızı-dizisi-show-tv-1

Otuzlu yaşlarının başında olan Aylin, nişanlısı ile birlikte İzmir’de yaşamaktadır. Hep el üstünde tutularak büyütülmüş, başarılı ve hırslı bir kadın olan Aylin’in hayatı bir gecede değişmiştir. Terfi edilmeyi beklerken işinden olan, gelinlik hayalleri kurarken terk edilen genç kadın, kendini bir anda yapayalnız ve beş parasız bulur.
Tam her şey bitti dediği anda bir telefonla Aylin’in hayatı yeniden başka bir yöne doğru gider. Yıllardır görmediği babasından miras kalan İstanbul’daki fabrika, genç kadının hayatını düzene sokması için bir umuttur. Bu mirasla arasındaki tek engel ise Ferhat olacaktır.

Yapım         : Organize Filmler
Yapımcı        : Sercan Çiçekoğlu, Engin Acuner
Yönetmen         : Hakan Arslan
Senaryo        : Gökhan Horzum
Uygulayıcı Yapımcı    : Sezgin Acuner
Oyuncular         : İsmail Demirci (Ferhat), Fulya Zenginer (Aylin), Fırat Albayram (Cansın), Aydan Burhan (Muzaffer Ana), Özge Korkmaz (Nuriye), Fatih Altın (Sami), Begüm Yılmaz (Damla Gül), Sedat Bilenler (Himmet), Alayça Öztürk (Afitap), Burak Satıbol (Yetkin Birol Şimin),  Alper Kadayıfçı (Yusuf  Tandır), Tuğçe Karaoğlan (Asiye)

İlişki Durumu : Karışık dizisi

Show TV’nin yaz ekranına damgasını vuracak dizilerinden birisi de İlişki Durumu : Karışık . Başrollerinde Seren Şirince, Berk Oktay, Pamir Pekin, Eda Ece, Mert Türkoğlu ve Özlem Öçalmaz’ın oynadıkları dizinin yapımcılığını MF Yapım üstleniyor. Yönetmenliğini Barış Yöş’ün yaptığı, senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt’un yazdığı dizi Haziran ayında Show TV’de izleyicileriyle buluşacak.

berk-oktay
Aşk, kıskançlık, gurur, dostluk ve yanlış anlamaların el ele gideceği bir aşk oyunu hikayesi olan İlişki Durumu : Karışık’ta, neşe, duygusallık ve heyecan da hiç eksik olmayacak.

Yapım         :MF Yapım
Yapımcı              :Faruk Bayhan
Yönetmen        :Barış Yöş
Senaryo        :Banu Kiremitçi Bozkurt
Uygulayıcı Yapımcı    : Şelale Baskıcı
Görüntü Yönetmeni : Ali Arslan
Sanat Yönetmeni     : Sırma Bradley
Oyuncular         : Seren Şirince (Ayşegül),  Berk Oktay (Can), Pamir Pekin (Murat), Eda Ece (Elif), Mert Türkoğlu (Efe), Özlem Öçalmaz (Ece)

Ne Münasebet dizisi

Show TV’nin, Haziran’da ekrana gelecek bir diğer iddialı dizisi de Ne Münasebet . Başrollerinde Sarp Levendoğlu, Pelin Akil, İnan Ulaş Torun, Bengi İdil Uras, Cihat Tamer, Ayşe Kökçü, Hakan Altıner, Ayşen Sezerel, Mert Yavuzcan, Pınar Şenol, Gizem Güven ve Bahar Akça’nın oynadıkları dizinin yapımını ARC Film, yapımcılığını ise Fatih Enes Ömeroğlu üstleniyor. Yönetmenliğini Çağrı Bayrak’ın yaptığı, senaryosunu da Hakan Haksun, Barış Başar ve Fatih Enes Ömeroğlu yazdığı “Ne Münasebet”, birbirlerinden farklı iki insanın, zorunlu iş arkadaşı olmalarıyla başlayan ayakta kalma mücadelelerini ve tabii ki nihayetinde birbirlerine aşık olmalarını, komedi ve aksiyonla harmanlayarak ekrana getirecek.ne-münasebet-dizisi-show-tv

Demir (Sarp Levendoğlu), kendine çok güvenli, zeki ve eğlenceli bir zengin çocuğudur. Bununla birlikte özellikle kadınlarla sağlıklı ilişkiler kuramayan, onları anlamaya çalışmayan, sorumluluk nedir pek bilmeyen, gününü gün etmeye çalışan karakterdir. Hukuk fakültesini babasının zoruyla bitirmiştir. Doğayla iç içe bir hayat sürmekte, seyahatler yapıp doğa belgeselleri çekmektedir. Nil (Pelin Akil) ise, adaletin ve gerçeklerin peşinden koşan, idealist bir avukattır. Bununla birlikte kendine güven sorunları vardır ve kadın olarak kendini pek beğenmez. Kötü talih, bu iki zıt karakterin yollarını birleştirir ve her şey de bu anda başlar.

Yapım         : ARC Film
Yapımcı        : Fatih Enes Ömeroğlu
Yönetmen         : Çağrı Bayrak
Proje Tasarım    : Fatih Enes Ömeroğlu
Senaryo        : Hakan Haksun, Barış Başar, Fatih Enes Ömeroğlu
Tretman        : Eda Karakoç
Uygulayıcı Yapımcı    : Necmi Kolayca
Müzik            : Bolahenk (Erkan Gürer, Deniz Bayrak)
Görüntü Yönetmeni     : Cihan Gedik
Yardımcı Yönetmen    : Emrah Şendur
Proje Görsel Yönetim: Kerem Şahenk
Sanat Yönetmeni    : Sinan Demir
Yapım Koordinatörü    : Hüseyin Apaydın
Oyuncular         : Sarp Levendoğlu (Demir), Pelin Akil (Nil), İnan Ulaş Torun (Necmi), Bengi İdil Uras (Çisil), Cihat Tamer (Hakkı), Ayşe Kökçü (Muazzez), Hakan Altıner (Salim), Ayşen Sezerel (Figen), Mert Yavuzcan (Berkant), Pınar Şenol (Fadime), Gizem Güven (Ayça), Bahar Akça (Ahu)

Şervan ile Berkcan dizisi

Show TV’de Temmuz ayında ekrana gelecek  Şervan ile Berkcan , doğumdan sonra karışan iki çocuğun ve ailelerinin etrafında gelişen olayları konu alan bir absürd komedi.
Bir tarafta, büyük bir konakta gelenek görenekleriyle Mardin’de yaşayan zengin bir aile ile diğer tarafta, İstanbul’da sanatla uğraşan eğitimli ve şehir kültüründe yetişmiş bir ailenin kesişen komik hikayesini anlatıyor “Şervan ile Berkcan”.

Hikaye, opera sanatçısı olan Tülay’ın Mardin’e konser için gelmesiyle başlıyor. Tülay, operasını söylemek üzere sahneye çıktığında doğum sancıları başlar ve apar topar hastaneye götürülür. Aynı saatlerde Mardinli ailede Merdan Ağa’nın eşi Cennet’in doğum sancısı başlamış ve Tülay’ın bulunduğu hastaneye götürülmüştür. Onlar için bu çocuk çok önemlidir. Çünkü, 8 kız çocuğundan sonra erkek çocuk beklemektedirler. Bütün konak bundan dolayı son derece heyecanlıdır. Doğumlar gerçekleşir ve her iki ailenin de oğlu olur fakat, hemşirenin dalgınlığıyla bebekler yanlış ailelere verilir. Bebekler hastanede karışmıştır. Yıllar geçer ve çocuklar gerçek ailelerinin karakteristik özelliklerini gösterirler. Fakat hiç kimse bunun nedenini anlayamaz. Mardinli ailenin oğlu İstanbul’da çok iyi şartlarda yetişse de, tip olarak hiçbir benzerlik göstermemektedir. Ayrıca, sanata karşı hiç bir ilgisinin yeteneğinin olmayışı,  aksine son derece yaramaz bir çocuk oluşu dikkat çekmektedir. İstanbullu ailenin oğlu ise Mardin’de naif yapısı, sanata olan ilgisiyle aileden çok farklı bir çocuktur. Hem tip olarak hem de çocuğun sanat eğilimleri, ailenin gelenek ve göreneklerinin dışındadır. Her iki ailede çocuklarının bu farklılıklarına anlam verememektedir.
Bebeklerin karışmasından yıllar sonra tekrar Mardin’e bir iş dolayısıyla giden İstanbullu aile, Mardinli aileye misafir olunca olaylar karışacak, asıl hikaye de bundan sonra başlayacaktır.
Yapımını Limon Yapım’ın üstlendiği dizinin çekimleri, Aksaray ilinde gerçekleştirilecek.

Yapım         : Limon Yapım
Senaryo        : Gülbike Sonay Üte, Fulya Emek Tanrıkulu, Fatih Solmaz, Özlem Lale

Kapışma yarışması

Show TV’de, Haziran’da ekrana gelecek olan “Kapışma” yepyeni, eğlenceli bir yarışma programı. Sunuculuğunu Asuman Krause’nin yapacağı yarışmada, pop müziğin iki güçlü sesi; Bengü ve Mustafa Ceceli de, takım kaptanı koltuğunda oturacak,  “Kapışma”da, her hafta 18 yarışmacı, hem finale kalmak, hem takım kaptanlarıyla düet yapabilmek, hem de 20 bin liralık ödülün sahibi olabilmek için kıyasıya kapışacak. Bunun için yapmaları gereken tek şey ise, iki tur boyunca ayakta kalarak gecenin en iyi sesi olmayı başarabilmek. Kaybedenler ise bugüne kadar hiçbir televizyon programında görülmemiş oyunlar ve eleme yöntemleriyle, ömür boyu unutamayacakları birer anı ile geceye veda edecekler. Ama her şey bu kadarla da bitmiyor. 18 isim seslerini kapıştırırken, kaptanlar da kendi takımını birinci yapabilmek için kapışacak ve gecenin sonunda elenen takımın kaptanı da, yarışmacısıyla birlikte bu oyunlardan nasibini alacak.kapışma-yarışması-show-tv

Her hafta birincisine 20 bin lira kazandıran, takım kaptanlarını da yarıştıran tek yarışma “Kapışma” yaz sezonun en dinamik ve en eğlenceli yapımlarından.

Bir İçeri Bir Dışarı yarışması

Show TV’de, Haziran’da ekrana gelecek bir diğer yarışma da “Bir İçeri Bir Dışarı”. Para ödülleri, çarpanları, bölenleri, hostesleri ve sürpriz sunucusuyla, ekranların en kolay para ödülü kazandıran yarışması olacak “Bir İçeri Bir Dışarı” ekranda tiryakilik yaratacak.

 

You must be logged in to post a comment Login