Show TV’de bu akşam 2 film art arda

14 Aralık 2015 Pazartesi, 11:26

Show TV’de 14 Aralık Pazartesi akşamı Son Çare Bodyguard ve Next filmleri yayınlanacak.

SON ÇARE BODYGUARD

Show TV’de saat 19. 45’te Son Çare Bodyguard filmi yayınlanacak.

Yönetmenliğini Steven Brill’in yaptığı, Owen Wilson, Josh Peck ve Alex Frost gibi usta oyuncuların yer aldığı 2008 yapımı “Son Çare Bodyguard” bu akşam Show TV’de!

Ryan, Wade ve Emmit lisenin açıldığı ilk gün bir araya gelirler. Tam her şey yolundadır ki, karşılarına okulun azılı öğrencisi Filkins çıkar. Filkins bu üçlünün tam anlamıyla kabusu olur. Kendilerini ondan koruyacak bir yöntem bulmaya çalışırlarken, akıllarına bir bodyguard tutmak gelir. Kendilerine en uygun olan aday Drillbit Taylor’dur. Üç küçük entellektüel öğrenci azılı düşmanlarından intikam almak için Drillbit Taylor’un parayla koruma hizmeti veren şirketine başvururlar. Hiç şüphesiz ödediklerinin karşılığını fazlasıyla alacaklardır.

NEXT

Show TV’de saat 22.00’De Next filmi yayınlanacak.

Yönetmenliğini Lee Tamahori’nin yaptığı, Nicolas Cage, Julianne Moore ve Jessica Biel gibi usta oyuncuların yer aldığı 2007 yapımı “Next” bu gece Show TV’de!

PHILIP K. DICK´in Golden Man hikayesinden uyarlanan filmde Cris Johnson’un (Nicholas Cage) özel bir yeteneği vardır. Las Vegas’ta sihirbaz olarak çalışan Cris birkaç dakika sonra olacakları görebiliyordur. Ona çocukken yapılan muayeneler ve gücünü kullanmak isteyen hükümet ve tıp şirketlerinden uzak kalmak için Vegas’ta takma bir ad ile basit hayatına devam etmektedir. Hayatını da sıradan sihirbazlık numaraları yaparak ve kumar oynayarak kazanmaktadır. Terörist bir grup Los Angeles’ı nükleer bomba patlatmakla tehdit edince hükümet ajanı Callie Ferris (Julianne Moore) yardımcı olabileceğini düşündüğü Cris’i bulmak için elinden geleni yapmaya karar verir.

You must be logged in to post a comment Login