Show TV’nin Ramazan ekranı belli oldu

26 Mayıs 2016 Perşembe, 21:01

Ekranların sevilen kanallarından birisi olan ”Show Tv”nin Ramazan  ekranı belli oldu!

Prof. Dr. Mustafa Karataş bu Ramazan yine Show Tv’de olacak. 6 Haziran’dan itibaren Ramazan ayı boyunca ‘İftar Özel’ programıyla saat 20.00’da, ‘Sahur Özel’ programıyla gece 01.00’da izleyiciyle buluşacak. Show’un dizileri ise bu dönem boyunca 21.00’da ekrana gelecek.

Nursel Engin’in sunduğu program ”Nursel’in Mutfağı” geçtiğimiz hafta sezon finali yaparak ekrana ara verdi. Program aranın ardından Ramazan ayı boyunca her gün 12.00’da lezzetli tarifleri izleyiciyle buluşturacak. Ramazan sonuyla bitecek olan program Eylül’de başlayacak.

Kanalın dizileri ise Ramazan ayı boyunca devam edecek. Kanalın ”Asla Vazgeçmem” dizisi 30 Haziran’da final yapacak. ”Kış Güneşi” dizisinin birkaç hafta içerisinde biteceği, dizinin çekimlerinin sona erdiği konuşuluyor. ”İstanbul Sokakları” dizisi de Ramazan ayı boyunca devam edecek. ”Güldür Güldür Show”un turneleri geçtiğimiz günlerde sona erdi, program Ramazan ayı gelmeden sezona ara verecek. Fakat programın tekrar bölümleri yaz boyunca kanalda yayınlanmaya devam edecek.

Kanalın yeni yapımlarından sadece birisi Ramazan ayında izleyiciye merhaba diyecek. ”Aşk Laftan Anlamaz” Haziran ayının ortasında izleyici ile tanışacak. ”O Bana Çok Benzer” ve adı daha belli olmayan diğer programı ise Temmuz ayında başlayacak. ”İlişki Durumu: Evli” ve MF Yapım’ın Erdal Özyağcılar ile çekeceği dizi de Temmuz’da başlayacak.

You must be logged in to post a comment Login