e
sv

Sibel Can konseri yılbaşı akşamı hangi kanalda?

avatar

tvaktuel

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Sibel Can 2016 yılbaşı akşamı özel konserle Show TV’de olacak.

YILBAŞI AKŞAMI TV’DE NELER VAR? KANAL KANAL TV’DE YILBAŞI REHBERİ İÇİN TIKLAYIN

Show TV, “Sibel Can ile Yılbaşı Özel” programıyla geliyor. 2015’in son saatlerinde Show TV muhteşem eğlence dolu özel bir geceye ev sahipliği yapacak.

O SES TÜRKİYE’DE YARIŞACAK ÜNLÜ İSİMLER İÇİN TIKLAYIN

Senenin son gününe özel olarak Yusuf Çim’in sunumuyla hazırlanan gece de adeta eğlencenin sınırları zorlanacak. Sibel Can’ın birbirinden güzel şarkılarını seslendireceği bu özel gece, izleyicisine unutulmaz bir yılbaşı yaşatacak!

Show TV tarafından hazırlanan Sibel Can ile Yılbaşı Özel programı seyircileri ekran başına kilitleyecek. Milyonların yakından takip ettiği yıldızlar, bu muhteşem gecede seyirci karşısına çıkacak. Müzik, eğlence ve sohbetin sınırlarının zorlanacağı yılbaşı gecesinde herkes Show TV ekranına kilitlenecek. 2015’in son dakikaları ise, Sibel Can ve Yusuf Çim’in geri sayımıyla son bulacak.sibel-can-yılbaşı-2016

Yusuf Çim’in sunumu ile gerçekleşen “Sibel Can ile Yılbaşı Özel”de, Hakan Altun ve Musa Eroğlu birbirinden güzel şarkıları ile geceye renk katacak.sibel-can-hakan-altun
Bu muhteşem yılbaşı gecesinde tüm yıldızlar Show TV’de olacak! Unutulmaz bir yılbaşı gecesi için “Sibel Can ile Yılbaşı Özel”i sakın kaçırmayın.sibel-can-konser-yılbaşı-2
“Sibel Can ile Yılbaşı Özel”, 31 Aralık Perşembe akşamı saat 22.00’de Show TV’de!

Yusuf Çim’in sunumu ile gerçekleşecek unutulmaz gecede Sibel Can muhteşem şarkılarını seslendirecek, Hakan Altun ve Musa Eroğlu’nun da şarkıları ile renk katacağı “Sibel Can ile Yılbaşı Özel” 31 Aralık Perşembe saat 22.00’de Show TV’de!

BEYAZ SHOW’UN YILBAŞI AKŞAMI ÜNLÜ KONUKLARI İÇİN TIKLAYIN

31 Aralık 2015 Perşembe yılbaşı akşamı Show TV çok özel bir konser yayınlayacak. Ünlü şarkıcı Sibel Can, 2016 yılbaşı gecesi Show Tv’de izleyici ile buluşacak.

Show TV’de yılbaşı akşamı 20.00’de Güldür Güldür Show’un kolaj bölümü yayınlanacak. Yılbaşına özel hazırlanan stüdyoda çekilecek olan programın sunuculuğunu ünlü şarkıcı Sibel Can üstlenecek. Yusuf Çim’in sunumu ile gerçekleşecek unutulmaz gecede Sibel Can muhteşem şarkılarını seslendirecek, Hakan Altun ve Musa Eroğlu’nun da şarkıları ile renk katacağı “Sibel Can ile Yılbaşı Özel” 31 Aralık Perşembe saat 22.00’de Show TV’de!

Birbirinden özel ve ünlü şarkıcıların konuk olacağı program 31 Aralık Perşembe akşamı 22.00’dan itibaren izleyiciyle buluşacak. Show TV izleyecileri 2016 yılının ilk saatlerine Sibel Can ile girecek. Sibel Can ile Yılbaşı Özel perşembe günü 22.00’da Show Tv’de!

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Sibel Can konseri yılbaşı akşamı hangi kanalda?

x