e
sv

Sıfır Bir ekibinden yeni dizi! Sokağın Çocukları ne zaman başlıyor?

avatar

tvaktuel

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Yüzbinlerce izleyiciye ulaşarak yayınlanmaya başladığı ilk andan itibaren kısa sürede fenomene dönüşen Sıfır Bir – “Bir Zamanlar Adana’da” dizisi, BluTV’de ekranlara gelecek son bölümüyle veda etti. Ancak sevilen dijital platform, Sıfır Bir ekibinin ‘Sokağın Çocukları’ adlı yeni diziyle çok yakında BluTV ekranlarına döneceğinin müjdesini verdi.

BluTV’NİN FENOMEN DİZİSİ SIFIR BİR – “BİR ZAMANLAR ADANA’DA”NIN EKİBİ, ‘SOKAĞIN ÇOCUKLARI’ İLE GELİYOR!

Sadece BluTV’de izleyicilerle buluşan fenomen yapım Sıfır Bir – “Bir Zamanlar Adana’da”, Adana’nın Hürriyet Mahallesi’ndeki büyük mücadelede son perde yaşanacak. Ekran başındakilere 6 sezon boyunca tansiyonun bir dakika bile düşmediği, aksiyon dolu bir dünya sunan dizi, 12 Haziran saat 19:01’de BluTV’de yayınlanan bölümüyle ekranlara veda etti.

Fakat Adana Hürriyet Mahallesi’ndeki serüvenler sona ermeyecek. BluTV ve fenomen dizinin ekibi müjdeli haberi duyurdu. Sıfır Bir – “Bir Zamanlar Adana’da”nın dünyasını yaratan isimler, ‘Sokağın Çocukları’ adlı yeni diziyle Adana Hürriyet Mahallesi’nde bambaşka bir maceraya yelken açacak. Dizide, kanunların yetersiz kaldığı bir dünyada kendi adaletini sağlamak zorunda kalan gençlerin hikayesi anlatılacak.

‘Sokağın Çocukları’, çok yakında sadece BluTV’de ekranlara gelecek.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Sıfır Bir ekibinden yeni dizi! Sokağın Çocukları ne zaman başlıyor?

x