Sinem Kobal Uğur Yücel’in Yaktın Beni filminden ilk fragman

Sinem Kobal Yaktın Beni için boğaza atladı..İşte ilk görüntüler

01 Ağustos 2015 Cumartesi, 03:45

Yaktın Beni filmi ilk fragmanı yayınlandı. Uğur Yücel Sinem Kobal’ın Yaktın Beni filminden ilk görüntüler ve fotoğraflar

YAKTIN BENİ FİLMİNDEN İLGİNÇ FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Başrollerini Uğur Yücel, Sarp Apak, Sinem Kobal ve Meltem Cumbul’un paylaştığı ‘Yaktın Beni’ filminin teaser’ı yayınlandı. TMC Film’in Ekim ayında vizyona girecek olan iddialı filmi Yaktın Beni’den ilk görüntüler yayınlandı.yaktın beni film fotoğraflar (2)

Senaryosunu Uğraş Güreş’in yazdığı, Can Yücel’in ise yönetmenliğini üstlendiği film, Sinem Kobal ile Sarp Apak’ın Boğaz’ın serin sularına atladığı sahne ile nefes kesecek. Paşabahçe sahilinde çekilen sahnelerde, bir tekne oyuncuların güvenliği için hazır bulundu. Yangın sahneleriyle de dikkat çekecek olan film, 29 Ekim’de vizyona girecek. Filmde; ailesini kaybettikten sonra tek başına kalan ve sevgilisi ‘İpek’ (Sinem Kobal) ile evlenmek isteyen ‘Selam’ın (Sarp Apak) yıllar sonra hiç beklenmeyen bir şekilde dayısı ‘Macit’le (Uğur Yücel) karşılaşması anlatılıyor.

ğur Yücel'in oğlu Can Yücel'in Yaktın Beni filminde rol alan Kobal, önceki gün yapılan çekimler sırasında senaryo gereği denize atladı. Çekimler biter bitmez genç oyuncunun imdadına set ekibi yetişti.

ğur Yücel’in oğlu Can Yücel’in Yaktın Beni filminde rol alan Kobal, önceki gün yapılan çekimler sırasında senaryo gereği denize atladı. Çekimler biter bitmez genç oyuncunun imdadına set ekibi yetişti.

SİNEM KOBAL BOĞAZ’A ATLADIyaktın beni film fotoğraflar (7)

Sinem Kobal, sanat için denize atladı. Uğur Yücel’in oğlu Can Yücel’in Yaktın Beni filminde rol alan Kobal, önceki gün yapılan çekimler sırasında senaryo gereği denize atladı.

Kış sezonunda vizyona girecek olan Yaktın Beni filminde Sinem Kobal ve Sarp Apak rol gereği denize atladı.

Kış sezonunda vizyona girecek olan Yaktın Beni filminde Sinem Kobal ve Sarp Apak rol gereği denize atladı.

Çekimler biter bitmez genç oyuncunun imdadına set ekibi yetişti. Paşabahçe sahilinde çekilen o zorlu sahnede, bir tekne oyuncuların güvenliği için hazır bulundu.

YAKTIN BENİ FİLMİ İLK FRAGMAN-VİDEO

You must be logged in to post a comment Login