baby sensory

Sinem Öztürk’ün evliliğini Ali Sunal mı bitirdi?

Sinem Öztürk eşinden boşanma nedeni olarak Ali Sunal’ın gösterilmesine ne dedi?

16 Eylül 2014 Salı, 13:29

Oyuncu Sinem Öztürk eşi Gürsel Şatır ile ayrılığının nedeni olarak Ali Sunal’ın gösterilmesine isyan etti.

Sinem Öztürk, 1 yıllık eşi Gürsel Şatır’dan boşanıyor. Son olarak “Huzur Sokağı” dizisinde canlandırdığı ‘Şükran’ rolüyle hafızalarda yer eden Sinem Öztürk, eşi  Gürsel Şatır ile ayrılığının nedeni olarak Ali Sunal’ın gösterilmesine ateş püskürdü.

“Sabah haberleri ben de gördüm. Aslı astarı yok! Ankara’da  Ali Sunal ile film çektim, orada tanıştım film bitti geri döndüm. Sonrasında ne yüzünü gördüm ne de telefonla konuştum. Hatta Sete Gürsel de geldi onlar da Ali ile tanıştı. Nereden çıkardılar bu haberi inanın anlamadım!” dedi.

4 yıldır birlikte olduğu ve son bir yıldır eşi olan  Gürsel Şatır ile adli tatil bitiminde boşanacaklarını söyleyerek “Gazetede çıkan haberin ardından konuştuk ve ailelerle birlikte birbirimizi yıpratmadan ayrılmaya karar verdik. Çok değer verdiğim biri ama aynı evde yapamadık” demişti.

İkilinin son dönemde yaşadıkları sorunlar nedeniyle aralarının açıldığı konuşulurken ünlü oyuncu Sinem Öztürk’ün eşi  Gürsel Şatır gazeteye açıklama yaparak “Halen görüşüyoruz. Barışabiliriz, evliyiz sonuçta. Ayrılmak öyle kolay değil. Arada böyle tatsızlıklar olur” diye konumuştu. (Hürriyet)

You must be logged in to post a comment Login