Siyah Beyaz Aşk dizisi konusu ve oyuncuları

Siyah Beyaz Aşk dizisi konusu nedir ? Kanal D Siyah Beyaz Aşk dizisi oyuncuları .. İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay’ın dizisi Siyah Beyaz Aşk ile ilgili son haberler…

İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay’ın başrollerde oynadığı Kanal D’nin dizisi Siyah Beyaz Aşk’ta yeni gelişme.. Siyah Beyaz Aşk 7. bölüm yeni fragmanları yayınlandı. Siyah Beyaz Aşk 7. bölümde Ferhat’ın hayati tehlikesi sürüyor! Ferhat, yeniden gözlerini açabilecek mi?

Kanal D ekranında D Productions imzalı yeni dizi Siyah Beyaz Aşk 7. bölümüyle 27 Kasım Pazartesi akşamı 20.00’de Kanal D’de.. Siyah Beyaz Aşk’ın 2. bölüm fragmanı yayınlandı.

SİYAH BEYAZ AŞK 7. BÖLÜM 2. FRAGMANI 27 KASIM PAZARTESİ

SİYAH BEYAZ AŞK 7. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ferhat, Aslı ile beraber kaçarken peşindeki adamlar tarafından arkasından vurulur. Silahın patlamasıyla yere yıkılan Ferhat’ı gören Aslı, her şeyi unutup yanına koşar. Yoldan geçen bir araçtan yardım alan Aslı, Ferhat’ı hastaneye yetiştirmiştir. Olayı haber alan Ferhat’ın tüm yakınları, direkt hastaneye koşar. Çaresiz bakışlar eşliğinde ameliyata alınan Ferhat’tan gelecek iyi haberi beklemek dışında yapabilecekleri hiçbir şey yoktur. Ferhat’ın tedavisinde rol alan Aslı, onun iyileşmesi için elinden geleni yapar. Aslı, Ferhat’ı yeniden hayata döndürebilecek mi?

Namık’ın düşmanları, hain oyunlarına devam etmektedir. Ferhat’tan sonra artık sırada Namık vardır. Namık’ın bulunduğu yer, bir anda alev alır. Alevlerin ortasında kalan Namık, bir kaçış yolu bulabilecek mi?

SİYAH BEYAZ AŞK 7. BÖLÜM 1. FRAGMANI 27 KASIM PAZARTESİ

Doktor Aslı Çınar, zorla tutulduğu yerde yasadışı işlerin döndüğünü anlamış ve oradan kaçmaya çalışsa da uğraşları boşa olmuştu. Namık Emirhan’ın gerçek yüzünü de gören Aslı için verilen ölüm kararı, Ferhat ile karşı karşıya gelmesine sebep olmuştu. Ferhat, komiser Cem Çınar’ın, Aslı’nın ağabeyi olduğunu öğrendikten sonra onu öldürmekten vazgeçmişti. Ferhat’ın koyduğuu evlilik şartı, Aslı’yı büyük bir şaşkınlığa iter. Ferhat gece yapılacak nikah için hazırlanmasını söylerken, Aslı oradan kaçmanın planlarını yapar. Canını kurtarmak için tek şartın bu olduğunu ileri süren Ferhat, Aslı’nın peşini bırakmamaya kararlıdır. Siyah Beyaz Aşk, heyecan dolu yeni bölümüyle 23 Ekim Pazartesi 20.00’de!

Başrollerinde İbrahim Çelikkol, Birce Akalay’ın yanı sıra Muhammet Uzuner ve Arzu Gamze Kılınç’ın yer aldığı dizinin yönetmenliğini Yasin Uslu üstlenirken, senaryosunu ise Eylem Canpolat ve Sema Ergenekon kaleme alıyor.

SİYAH BEYAZ AŞK 2. BÖLÜM FRAGMANI

Siyah Beyaz Aşk dizisi, sevmeyi unutmuş, gerektiğinde gözünü karartıp can alabilen Ferhat’la (İbrahim Çelikkol), yüreği sevgi dolu, kendini insanları iyileştirmeye adamış doktor Aslı’nın (Birce Akalay) hikayesini ekrana yansıtacak.

Ferhat, peşine düştüğü adamı yaşatmak için bir doktora ihtiyaç duyar. Kendini insanları iyileştirmeye adamış olan doktor Aslı ile yolları bu sebeple kesişir. Hayatta asla yan yana gelemeyecek, siyahla beyaz kadar zıt iki insan.

SİYAH BEYAZ AŞK 1. BÖLÜM SON FRAGMAN

Ekrana gelmek için geri sayımda olan Siyah Beyaz Aşk dizisinde Kıvanç Kasabalı ve Ece Dizdar da yer alacak.

Sevmeyi unutmuş, gerektiğinde gözünü karartıp can alabilen Ferhat’la; yüreği sevgi dolu, kendini insanları iyileştirmeye adamış doktor Aslı’nın hikayesini konu alan “Siyah Beyaz Aşk”ta, Kıvanç Kasabalı “Sinan”, Ece Dizdar ise “İdil” karakterine karakterine hayat verecek. Sinan, Aslı’nın erkek arkadaşı olarak karşımıza çıkarken ; İdil, Ferhat’ın babası olan Namık’ın hem sevgilisi hem de siyaset danışmanı.

Doktor Aslı Çınar, kiralık katil Ferhat’ın hedefi oluyor; kötülükle mücadele onun için yaşam savaşına dönüşüyor!

SİYAH BEYAZ AŞK 1. BÖLÜM YENİ FRAGMAN

D Productions imzalı Siyah Beyaz Aşk dizisinin senaryosunu ise Eylem Canpolat ve Sema Ergenekon yazıyor.

Kanal D’de Ekim ayında yayınlanması planlanan iddialı dizi Siyah Beyaz Aşk’ın oyuncu kadrosunda İbrahim Çelikkol, Birce Akalay’la birlikte Muhammet Uzuner ve Arzu Gamze Kılınç da bulunuyor. Dizinin yönetmenliğini Yasin Uslu üstlenirken, senaryosunu ise Eylem Canpolat ve Sema Ergenekon kaleme alıyor
SİYAH BEYAZ AŞK DİZİSİ GENEL KONUSU NEDİR?

İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay Siyah Beyaz Aşk dizisinde

Erkeğin kararmış kalbine çiçek açtırmaya yemin etmiş bir kadın düşer.  Can alan el, hayat veren elle buluşur. Aşk en olmazı oldurur. Çünkü Aşk bütün kötülükleri temize çeker, değiştirir, iyileştirir!

Ferhat, peşine düştüğü adamı yaşatmak için bir doktora ihtiyaç duyar. Kendini insanları iyileştirmeye adamış olan doktor Aslı ile yolları bu sebeple kesişir. Hayatta asla yan yana gelemeyecek, siyahla beyaz kadar zıt iki insan. Aslı, zorla alıkonulduğu çiftlikte baskı altında yaralı bir adama hayat vermeye çalışırken görmemesi gereken bir şey görür. İyilik meleği sandığı, Ferhat’ın dayısı Namık’ın aslında bir katil olduğuna tanık olur. Artık Aslı’nın yaşaması imkansızdır. Namık tarafından ölüm fermanı imzalanır. Ferhat tam Aslı’yı öldüreceği sırada ona yaşaması için bir şans tanır. Tek bir şartla… Aslı’nın hayatını değiştirecek bir şartla. Bu “şart” hem Aslı’nın hem de Ferhat’ın hayatını kökünden değiştirecektir.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Siyah Beyaz Aşk dizisi konusu ve oyuncuları

x