Siyah Beyaz Aşk ne kadar izlendi ? Siyah Beyaz Aşk reyting oranı

Kanal D’nin yeni dizisi Siyah Beyaz Aşk dizisi reytinglerde kaçıncı oldu ? Siyah Beyaz Aşk izlenme oranı nasıl ?

Başrollerinde Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol’un yer aldığı yeni dizi Siyah Beyaz Aşk 1. bölümüyle 16 Ekim Pazartesi akşamı ekrana geldi. Kanal D’nin uzun zamandır tanıtımlarını yayınladığı D Productions imzalı Siyah Beyaz Aşk dizisi ilk bölüm reytingleriyle hayal kırıklığı yarattı.

Siyah Beyaz Aşk’ın 1. bölümü Total grubu reytinglerde 16. sırada yer alabildi. Söz, Kırgın Çiçekler, O Ses Türkiye, Kayıtdışı, Güldür Güldür Show gibi prime time programlarının gerisinde kalan dizi 16. oldu.

Dizi AB grubunda ise daha iyi sonuç elde etti. Siyah Beyaz Aşk dizisi AB grubu reytinglerde Söz, O Ses Türkiye ve Kayıtdışı gibi yapımların ardından 6. sırada yer aldı.

Başrollerinde İbrahim Çelikkol, Birce Akalay’ın yanı sıra Muhammet Uzuner ve Arzu Gamze Kılınç’ın yer aldığı dizi, önümüzdeki bölümlerde de reytinglerini yükseltemezse yayın günü değişikliği yaşayabilir

 SİYAH BEYAZ AŞK KONUSU NEDİR?

Erkeğin kararmış kalbine çiçek açtırmaya yemin etmiş bir kadın düşer.  Can alan el, hayat veren elle buluşur. Aşk en olmazı oldurur. Çünkü Aşk bütün kötülükleri temize çeker, değiştirir, iyileştirir!

Ferhat, peşine düştüğü adamı yaşatmak için bir doktora ihtiyaç duyar. Kendini insanları iyileştirmeye adamış olan doktor Aslı ile yolları bu sebeple kesişir. Hayatta asla yan yana gelemeyecek, siyahla beyaz kadar zıt iki insan. Aslı, zorla alıkonulduğu çiftlikte baskı altında yaralı bir adama hayat vermeye çalışırken görmemesi gereken bir şey görür. İyilik meleği sandığı, Ferhat’ın dayısı Namık’ın aslında bir katil olduğuna tanık olur.  Artık Aslı’nın yaşaması imkansızdır. Namık tarafından ölüm fermanı imzalanır. Ferhat tam Aslı’yı öldüreceği sırada ona yaşaması için bir şans tanır. Tek bir şartla… Aslı’nın hayatını değiştirecek bir şartla. Bu “şart” hem Aslı’nın hem de Ferhat’ın hayatını kökünden değiştirecektir.

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Siyah Beyaz Aşk ne kadar izlendi ? Siyah Beyaz Aşk reyting oranı

x