Sneaky Pete konusu ve oyuncuları

28 Aralık 2016 Çarşamba, 00:18

Sneaky Pete dizisinin konusu ne, hangi oyuncular rol alıyor? Sneaky Pete dizisi hakkında tüm bilgiler haberimizde…

2017’DE BAŞLAYACAK EN İYİ YABANCI DİZİLER İÇİN TIKLAYIN

Emmy ödüllü yazar David Shore ve Altın Küre ve Emmy ödüllü oyuncu Bryan Cranston (Breaking Bad) tarafından oluşturulan ‘Sneaky Pete‘ Amazon kanalının yaklaşan suç draması dizilerinden biridir.

Başlangıçta CBS tarafından pilot bölüm siparişi verilen diziden sonradan vazgeçilmiş, Amazon Video kanalı ile anlaşmaya varılmıştır. House ve Battle Creek dizilerinin yaratıcısı David Shore tarafından yazılan pilot bölüm 7 Ağustos 2015 tarihinde gösterime girmiştir. Pilot bölümün yönetmenliğini ise Seth Gordon (Horrible Bosses) yapmıştır. Ardından 2 Eylül 2015 tarihinde kanal tarafından diziye tam sipariş verilmiştir.

Üretimi Sony Pictures Television ve Amazon Studios şirketleri tarafından yapılmakta, Bryan Cranston, David Shore, Seth Gordon, James Degus ve Erin Gunn yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

Pilot bölümüyle 7 Ağustos Cuma günü yayınlanacak olan dizi, bakalım tam zamanlı bir diziye dönüşebilecek mi?

Sneaky Pete oyuncuları

Oyuncu kadrosundaki isimler Giovanni Ribisi (Avatar, Dads), Marin Ireland (Homeland, Side Effects), Margo Martindale (The Good Wife, The Millers), Shane McRae (Chicago Fire, The Following), Libe Barer (Parenthood) ve Peter Gerety (Prime Suspect) olarak sıralanmaktadır.

Sneaky Pete konusu

Dolandırıcılık suçundan dolayı hüküm giydiği cezaevinden çıktıktan sonra Marius (Giovanni Ribisi) peşindeki alacaklılardan kurtulmak için hücre arkadaşı Pete’nin kimliğini çalarak kendi geçmişini kapatır ve onun hayatını yaşamaya başlar. Ailesinden uzaklaşmış, 20 yıldır görüşmediği Pete’nin ailesinin yanına giderek kendisinin Pete olduğuna aileyi ikna eder ve onlarla yaşamaya başlar. Bu süreçte hiç tatmadığı aile hayatını keşfederken bir yandan da ödül avcılığı işine bulaşır.

You must be logged in to post a comment Login