baby sensory

Son Destan dizisi TRT

Son Destan dizisinin yayın tarihi belli oldu

27 Aralık 2016 Salı, 23:45

Son Destan dizi konusu, oyuncuları, fragmanları ve haberleri…

SON DESTAN DİZİSİNİN YAYIN TARİHİ BELLİ OLDU

TRT 1’in iddialı mini dizisi Son Destan’ın yayın tarihi belli oldu.

Yapımcılığını BKM ve Tomris Giritlioğlu’nun, yönetmenliğini Şenol Sönmez’in, senaristliğini Ali Ulvi Hünkar’ın üstlendiği; başrollerini ise Bülent İnal, Sedef Avcı, Selçuk Yöntem, Fatih Artman, Ekin Türkmen, Ecem Çalık ve Hira Mert Yücel gibi isimlerin paylaştığı 5 bölümlük yapım, ilk bölümüyle 3 Ocak’ta ekranda olacak ve bir değişiklik olmadığı takdirde 31 Ocak’ta sona erecek.

Son Destan, 3 Ocak Salı 20.00’de TRT 1’de başlıyor!

SON DESTAN DİZİSİNE YENİ OYUNCU

TRT 1’in 5 bölümlük yeni mini dizisi Son Destan’a yeni oyuncu!

Yapımcılığını BKM’nin, yönetmenliğini Şenol Sönmez’in üstlendiği; başrollerini ise Sedef Avcı, Selçuk Yöntem, Fatih Artman ve Ekin Türkmen gibi isimlerin paylaştığı iddialı yapımın kadrosuna daha önce ‘Muhteşem Yüzyıl’ ve ‘Aramızda Kalsın’ gibi projelerde rol alan, son olarak ise ‘Racon: Ailem İçin’de izlediğimiz Ecem Çalık dahil oldu.

son destan dizisi Ecem Çalık

Son Destan, yakında TRT 1’de başlıyor!

TRT1’in yeni mini dizisi Son Destan’ın kadrosu şekillenmeye başladı.

Başrolünde Bülent İnal’ın yer aldığı, yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez’in oturduğu, senaryosunu Ali Ulvi Hünkar’ın kaleme aldığı BKM Film imzalı Son Destan dizisinde Selçuk Yöntem’e, son olarak Bedel dizisinde rol alan güzel oyuncu Sedef Avcı eşlik edecek.

Çekimleri Mudurnu’da başlayan ve 6 bölüm olarak planlanan dizide ayrıca usta oyuncu Selçuk Yöntem, güzel oyuncu Ekin Türkmen ve son olarak Beş Kardeş dizisinde rol alan Fatih Artman rol alacak.

 

You must be logged in to post a comment Login