Son Yaz 2. sezon 22. son bölümde Selim Kara ve Akgün, Halil Sadi’yi öldürdü!

Son Yaz dizisi 2. sezon 22. bölümüyle 18 Eylül Cumartesi akşamı seyirci karşısına çıktı. Ali Atay, Alperen Duymaz, Hafsanur Sancaktutan’ın başrollerde oynadığı Son Yaz’a 2. sezonda Birce Akalay da katıldı. Birce Akalay’ın canlandırıdığı bir istihbarat çalışanı olan Sare Akay, organize suçlarla mücadele için kurulan özel bir ekibin başına geçti. Son Yaz’da Savcı Selim Kara’nın eşi Canan’ın (Funda Eryiğit) öldürülmesinin ardından 3 sene geçti. Savcı Selim ile Sare Akay’ın yolları kesişti. Son Yaz 22. bölümde Akgün Gökalp Taşkın ve Selim Kara, Canan’ın ölüm emrini veren Halil Sadi’yi öldürdü ve gömdü.

 

SON YAZ’DA AKGÜN VE SELİM, HALİL SADİ’Yİ ÖLDÜRDÜ

Selim hayatına Rize’de, tek başına devam etmektedir. Çocuklarından, gerçeklerden, her şeyden uzak yaşamaktadır. İstanbul’da yaşayan Yağmur ve Altay ile bile doğru düzgün görüşmemektedir. Selim’in bu inzivası sürpriz bir ziyaretçi ile bölünecektir. Önemli bir görev için İstanbul’a çağrılan Selim, hayata geri dönebilecek midir? Çocuklarını bile görmekten kaçan Selim’i, ne geri döndürebilir?
Akgün ise kaçak durumdadır. Ancak her kaçışın bir sonu vardır. Ve o son, Akgün için çok yakındır. Akgün babasının hayatı için büyük bir pazarlığa girecek ve bu pazarlık Akgün’ün hayatını sonsuza kadar değiştirecektir.

Canan’ın ölümünden sonra hiçbir şey eskisi gibi değildir. Kara ailesi ayrı yerlere savrulmuştur. Canan’ın ölümünü kaldıramayan Selim inzivaya çekilmiştir. Akgün ise kaçak durumdadır. Onları tekrar bir araya getirecek kişi ise Sare Akay olacaktır. Sare Akay, Son Yaz evrenine sırlarıyla birlikte girecek ve bütün dengeleri değiştirecektir.

Bir istihbarat çalışanı olan Sare Akay, organize suçlarla mücadele için kurulan özel bir ekibin başına geçer. Çünkü İstanbul mafya ailelerinin savaşına şahitlik etmektedir. Onları bitirmek için yardıma ihtiyacı vardır. Ve Savcı Selim Kara’dan yardım isteyecektir. Ancak bu sandığı kadar kolay olmayacaktır. Çünkü ne Selim artık eski Selim’dir; ne Akgün eski Akgün… Ne de Yağmur eski Yağmur… Artık onlar, ortak bir acının bedelini farklı farklı ödeyen insanlardır.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Son Yaz 2. sezon 22. son bölümde Selim Kara ve Akgün, Halil Sadi’yi öldürdü!

x