baby sensory

Star TV’den Büyük Hilmi’li eğlenceli tanıtım

Star’dan yıldızlarına özel tanıtım filmi

07 Eylül 2014 Pazar, 14:42

Yeni sezona iddialı hazırlanan Star, yıldızlarını özel bir tanıtım filmi ile tanıttı.  İlk kez izleyici ile buluşan Star’ın yeni sezon tanıtım filminde sevilen dizi Kardeş Payı’nın iki fenomen karakteri Büyük Hilmi (Şinasi Yurtsever) ve oto tamircisi Sezai (Ayhan Taş) rol alıyor.

Büyük Hilmi ve Sezai İş Başında!
Tanıtım filminin senaryosunda; Star’ın yeni dönem tanıtımında tüm starlarının posterlerini açık hava reklam alanlarına asacağını duyan Hilmi yine işini bilir ve tüm billboardları satın alıp, Star’a kiralar. Hilmi, her zamanki kurnazlığı ile Sezai’yi ilanların billboardlara asılmasını konusunda ikna eder. Sezai için ilk şok bir kamyon posterin altında kalması ile başlar ve eğlenceli diyaloglar eşliğinde yıldızların posterleri asılır.

Star’ın Yeni  Sezon Yıldızları
Yeni sezon tanıtımında ön plana çıkarılan yıldızlar; bu sezonun en iddialı dizisisi Reaksiyon’un oyuncuları Erdal Beşikçioğlu, İbrahim Çelikkol, Nehir Erdoğan ve Selen Soyder, “Kurt Seyit ve Şura İstanbul”un yıldızları Kıvanç Tatlıtuğ, Farah Zeynep Abdullah ve diziye yeni katılan güzel oyuncu Fahriye Evcen. Mardin’de çekimleri süren ve 14 Eylül’de ekranlara gelecek  Aşktan Kaçılmaz’ın oyuncuları Berk Oktay, Ceren Hindistan ve Pelin Akil.

Billboardlarda ayrıca yeni başlayacak dizilerin yıldız oyuncuları Özcan Deniz, Hatice Şendil, Begüm Kütük, Nurgül Yeşilçay, Erkan Petekkaya, Sergen Yalçın, Murat Dalkılıç, Bennu Yıldırımlar, Selma Ergeç, Sinem Kobal, Timuçin Esen, Burak Özçivit’in yanı sıra yeni programlarıyla Star izleyicisi ile buluşacak olan Mehmet Ali Erbil ve Okan Bayülgen  yer alıyor.

star-tv-büyük-hilmi-tanıtım-1As as bitmiyor Hilmi !
Kanalın gecen sezondan devam eden  dizileri  arasında yer alan Aramızda Kalsın’ın oyuncuları Uğur Yücel, Binnur Kaya, Medcezir’in genç oyuncuları  Sereneay Sarıkaya, Çağatay Ulusoy ve Kardeş Payı dizisinin sevilen oyuncuları Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Seda Bakan ile Star’ın yaz sezonunda ekrana gelen çok sevilen dizileri Güzel Köylü ve Kaçak Gelinler’in oyuncuları da  afişlerde  yer alıyor.

Çekimden detaylar…
Star’ın yeni dönem tanıtım  filminin yapımını Anima İstanbul üstlendi, yönetmenliğini ise Mehmet Kurtuluş yaptı. Görüntü yönetmeni Hayk Krekosyan’dı. Filmin fon müziği ise Star’ın relansman şarkısı da olan Kenan Doğulu’nun “Şans Meleğim” şarkısı oldu. 85 kişilik ekibin çalıştığı film, 3 ayrı mekanda 2 günde çekildi. Post prodüksyon ise 6 günde tamamlandı.
star-tv-büyük-hilmi-tanıtım-2

You must be logged in to post a comment Login