Stil Avcıları yarışmacıları kimler ? Stil Avcıları Melekler ve Yıldızlar takımları kızları

Stil Avcıları moda yarışmasında Yıldızlar ve Melekler takımındaki  yarışmacı güzeller kimler? İşte Fox TV’nin yeni programı Stil Avcıları’nın 10 güzel yarışmacısı..

Fox TV’de yayınlanacak olan Stil Avcıları moda yarışmasının jüri koltuğunda koreograf Uğurkan Erez, ünlü moda tasarımcısı Hakan Akkaya ile Türkiye güzeli ve top model Demet Şener olacak. Stil Avcıları Melekler takımında eski Türkiye güzel Fatoş Seğmen ve ünlü model Şebnem Schafer da yarışacak.

Stil Avcıları yarışmasında Melekler ve Yıldızlar takımları yarışmacılarında Berna Arıcı, Berna Keklikler, Fatoş Seğmen, İdil Naz Kaluç ve Şebnem Schafer yarışacak.

BERNA KEKLİKLER

Eski Göz 6 ve Survivor 2017 yarışmacısı Berna Keklikler de Stil Avcıları’nın yarışmacılarından biri oldu.

Berna Keklikler

Bir Brother yarışmacısı olan ve instagram fenomenlerinden İdil Naz Kaluç da Stil Avcıları’nın güzelleri arasında yer alıyor.

İDİL NAZ KALUÇ FOTOĞRAFLARI

22 yaşındaki İdil Naz Kaluç daha önce Bu Tarz Benim yarışmasına da katılmıştı.

BERNA ARICI

Instagram fenomedi model Berna Arıcı da Stil Avcıları kızlarından biri olacak. Stil Avcıları yarışmacısı Berna Arıcı , instagram hesabından paylaştığı cesur fotoğraflarla dikkatleri çekiyor.

BERNA ARICI FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

FATOŞ SEĞMEN

35 yaşındaki model ve oyuncu Fatoş Seğmen Stil Avcıları yarışmasında Melekler takımında olacak. Miss Turkey ve Best Model of Turkey yarışmalarında dereceleri olan güzel oyuncu son olarak Show TV’de yayınlanan Klavye Delikanlıları dizisinde de rol aldı.

Fatoş Seğmen

ŞEBNEM SCHAFER

ŞEBNEM SCHAFER

Dev bir malikanede çekilen yarışmada, üç jüri üyesi iki takımdaki yarışmacı kızları oylayacak. Melekler ve Yıldızlar isimli iki takım halinde yarışacak olan kızlar, jüriye kıyafetleri ve tarzlarıyla kendilerini beğendirmeye çalışacak. Yıldızlar ve Melekler takımında 10 yarışmacı podyuma çıkacak. Her hafta sonunda en stil sahibi olan yarışmacı para ödülünün sahibi olacak.

STARLAR STİL AVCILARI’NDA
Stil Avcıları’nda; Melekler takımı kamuoyunun yakından tanıdığı isimlerden oluşacak. Ünlü model Şebnem Schafer ve eski Türkiye güzeli Fatoş Seğmen gibi isimler melekler takımı adına savaş verirken, yıldızlar takımı birer moda ikonu olmaya aday kızlardan oluşacak

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Stil Avcıları yarışmacıları kimler ? Stil Avcıları Melekler ve Yıldızlar takımları kızları

x