Şükran Ovalı’dan Fenerbahçelilere açıklama

Şükran Ovalı suçlamaları kabul etmedi!

07 Ekim 2016 Cuma, 19:56

FOX ekranlarında yayınlanan Filinta dizisinde Fenerbahçe’den ayrıldıktan sonra Beşiktaş’a geçen Caner Erkin’in sevgilisi de olan Şükran Ovalı’nın bir haber spikerini canlandırdığı yeni bölümündeki bir sahne tepkilere neden oldu. Dizide Fenerbahçe’nin ismi geçtiği yerde ‘r’lerin söylenememesi bir anda gündem konusu oldu.

FAMİLYA DİZİSİNDE FENERBAHÇE TARAFTARLARINI KIZDIRAN SAHNE / HABER İÇİN TIKLAYIN

Güzel oyuncu Şükran Ovalı, konu hakkında bir açıklamada bulundu ve o sahnenin yayınlanmayacağı sözü almasına rağmen yönetmenin yayınlandığını açıkladı.

Tüm fenerbahçelilerle ve kamuoyuyla paylaşmak istedim:

Son günlerde rol aldığım Familya dizisinde yayınlanan talihsiz br sahne sebebi ile şahsıma yapıllan saldırılar karşısında yayıncı kuruluşumuz ve yapım şirketimiz tarafından yapılan açıklamadan sonra sessiz kalıp, büyük bir üzüntü ile yapılan saldırıları izledim. Ancak geldiğimiz noktada; bana ve ekibimize yapılan bütün suçlamalar karşısında sessiz kalamıyorum.

Senaryoda yer almayan, doğaçlama yapılması istenen bir sahnede aldığım cevap üzerine, kaydı kestiğimiz noktada sahnenin kullanılmamasını; yanlış anlaşılabileceğini, bu konuda hassasiyet göstermemiz gerektiği yönündeki fikrimi yönetmenimize ve ekibi ile defalarca paylaştım. Bunun üzerine yönetmenimizden sahnenin hiçbir şekilde kullanılmayacağının teyidini aldım.

Bahsi geçen sahnelerin yer aldığı bölümün yayını sırasında, yeni bölüm sahnelerini çekmek üzere setteydim ve gelen tepkiler üzerine bu sahnenin yayınlandığını öğrendim. O andan bu yana üzerime yapıştırılmaya çalışılan hiçbir sıfatı, suçlamayı kabul etmiyorum ve de hak etmiyorum.

Mevzubahis sahne ve diyalogla ilgili süreci ve yaşadığım üzüntüyü öncelikle Fenerbahçeliler ve kamuoyu ile paylaşmak istedim.

Sevgi ve saygılarımla…

You must be logged in to post a comment Login