baby sensory

Survivor ünlüler takımında kim elendi? 23 Şubat Salı

Survivor 2016’da ilk elenen yarışmacı belli oldu

24 Şubat 2016 Çarşamba, 00:17

Survivor 2016’da 23 Şubat Salı yayınlanan eleme bölümünde hangi yarışmacı elendi Yılmaz MorgülTuğba Özay Yağmur Özdemir mi?

SURVİVOR ÜNLÜLER SMS OY SIRALAMASI İÇİN TIKLAYIN

Survivor 2016’da ilk eleme heyecanı yaşandı. Dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımından bir isim adaya veda eden ilk yarışmacı oldu. Dokunulmazlık oyununun kaybedilmesinden sonra yapılan ada konseyinde elemeye kalması için takım arkadaşları Tuğba Özay’ın ismini yazmıştı. Kişisel dokunulmazlık oyununu Ebru Öztürk kazandı. Yeni eleme sistemine göre kişisel dokunulmazlık oyununu kazanan Ebru Öztürk, elemeye kalacak 2. aday olarak ise daha önce yemek nedeniyle tartıştığı Yılmaz Morgül’ün adını söyledi. Böylece Yılmaz Morgül ve Tuğba Özay, sms oylamasına kalan ilk iki yarışmacı oldu.

Halkın gönderdiği sms oylarında ise en fazla oy alan yarışmacı Avatar Atakan oldu. Atakan, elemeye kalan 3. ismi de söyledi. Atakan’ın Yağmur ismini söylemesiyle elenen yarışmacı da belli oldu. Survivor 2016’da elemeye kalan 3 aday arasında, en az sms oyu alan isim olan Yağmur, Survivor’dan elenen ilk yarışmacı oldu. Yağmur, Survivor yarışmasına sonradan katılan yarışmacılar arasındaydı.yağmur özdemir survivor

 

You must be logged in to post a comment Login