Survivor 2016’da ünlüler takımın yeni yarışmacısı kim oldu?

Survivor 2016’da ünlülerin son yarışmacısı o oldu…

10 Şubat 2016 Çarşamba, 03:11

Survivor 2016‘ya sonradan sms oylaması ile ünlüler takımına hangi yarışmacı katıldı?

Survivor 2016’da bu sene bir ilk yaşandı. 11. sezonuyla TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor yarışmasındaki yeni kuralı Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde açıklamıştı. Survivor’da ünlüler ve gönüllüler takımlarına baştan dahil olmayan 4 sürpriz isimden ikisi, yapılacak oyunları kazanan takıma katılacak. Survivor 2016’daki bu büyük yenilikte geçen Pazar akşamı sms oylaması yapıldı.

ACUN ILICALI’DAN O YARIŞMACIYA ÖZEL İZİN-İŞTE DETAYLAR

Survivor’a 4 yeni isim aday olarak dahil oldu. Yağmur Özdemir, Spartalı Mehmet,Alper Deniz, Seda Tetik. Bu 4 isimden hangisinin yarışmaya katılacağını SMS oylaması sonucunda vatandaşlar belirledi. Yapılan oylamada Seda Tetik ünlüler takımına dahil oldu. Gelecek hafta yapılacak yeni oyunu kazanan takım kalan 3 yarışmacı adayından birini kendi takımlarına katabilecek. Yağmur Özdemir, Spartalı Mehmet ve kaptan Alper Deniz’den biri yeniden yapılacak sms oylaması sonucunda Survivor’a katılmaya hak kazanacak. Kalan iki yarışmacı için ise Survivor macerası başlamadan bitecek.

SEDA TETİK “İÇİME DOĞDU”

Acun Ilıcalı’nın sms oylaması sonuçlarına göre ünlüler takımına girmeye hak kazanan yarışmacı adaylarından Seda Tetik, sonuçlar açıklanınca büyük bir şok yaşadı. Seda Tetik, heyecandan zor konuşurken, “Herkese çok teşekkür ediyorum. Burada olmayı çok istiyordum. İçime doğuyordu ama oylama olduğu için emin olamıyordum” dedi

SURVİVOR ADAYI 4 İSİM YARIŞMACILAR GİBİ YAŞADI

Survivor adayı 4 yarışmacı, ünlüler ve gönüllüler takımlarıyla birlikte Survivor adasına gelerek yaşamaya başladı. Kendilerine ayrılan kumsalda yaşayan 4 yarışmacı, oyunlar dışında neredeyse Survivor yarışmacılarıyla birlikte aynı şartlarda adada yaşadılar. Bu süreçte 4 yarışmacı adayı, Survivor’a uyum süreci geçirmiş oldu.seda-tetik-survivor-2016-ünlüler

Survivor 2016 yeni yarışmacılar kimler?

Survivor adasında dün yapılan Dokunulmazlık Oyunun da kazanan taraf Ünlüler oldu. Yeni kurala göre kazanan takım 4 kişilik yeni kadrodan birini takımlarına alma şansı yakaladı. Bu sonuçlar doğrultusunda Ünlüler takımı adalarına bir yarışmacı daha alma şansı yakaladı. Peki bu yarışmacılar kimler işte detayları;seda-tetik-survivor-2016

Seda Tetik
Yarışmacı adayı Seda Tetik 26 yaşında. Judo antaterü olan Tetik, Ankara doğumlu. Bebek eğitim merkezinde çalışan Tetik bebek yüzmе eğitim şubesinde çalışıyor. Kendisine gеrçеktеn çok güvendiğini söylüyor.

Yağmur Özdemir
20 yaşında ve İzmir’de yaşıyor… Aslen Bursa’lı olan İzmir’de yaşayan Yağmur Özdemir’in ailеsi Ankara’da. Cеlal Bаyаr Üniversitesi Gıda Müh. Bölümü 2. sınıf оkuyan Yağmur hırsına, hızına ve kendine güvendiğini bеlirtеn yarışmacı adayı Survivor adasında yаrışmаk için SMS oylamasını bekliyor.

Spartalı Mehmet
Mehmet, Kıbrısta yaşıyor ve kendini ‘Spartalı’ olarak nitelendiriyor. İngiltere Aston Villа dоğumlu olаn Mеhmеt bir kаç sеnеdir de Kıbrıs’ta ikamet ediyor… Türkçesi oldukça bozuk olan yarışmacı bunu hem İngiltere hemde Kıbrıs’ta uzun süre kalmasına bağlıyor.

Alper Deniz-Kaptan
Rizeli olan yarışmacı İstanbul’da yaşıyor. Kaptan olan yarışma adayı Survivor’ı kendisi kadar izleyenin оlmadığını söylеyеn Alper yarışmaya gelmek için çok çalıştığını ifade etti. Kaptan olduğu için çocukluğunun büyük bir kısmının dеnizdе geçtiğini ve bu nedenle Survivor da zоrlanmayacağını söyledi.

You must be logged in to post a comment Login