e
sv

Survivor 2016’daki yeni kuralları Acun Ilıcalı açıkladı

Acun Ilıcalı Survivor 2016’daki büyük değişikliği ilk ada konseyinde açıkladı.

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğu yaptığı Survivor 2016, 7 Şubat Pazar akşamı TV8 ekranlarında başlıyor. Geçen yıllara göre daha erken başlayan Survivor macerasında ilk yarışmalar yapıldı. Geçtiğimiz hafta Survivor adasına giden ünlüler ve gönüllüler takımından 20 yarışmacının zorlu şartlarda kıyasıya mücadelesi başladı.

SURVİVOR’A GİDEN ALP KIRŞAN’A DUYGUSAL VEDA

YILMAZ MORGÜL HERKESE MEYDAN OKUDU

Ünlüler ve Gönüllüler takımlarını karşı karşıya getiren adadaki ilk oyun öncesi çekilen fotoğraflar da Acun Ilıcalı tarafından paylaşıldı. Ünlüler ve gönüllüler takımlarının ilk oyununda müthiş bir mücadele gerçekleşti. Oyun sonrasında yapılan ilk ada konseyinde ise Acun Ilıcalı, bu seneki Survivor’daki değişikliği açıkladı.

SURVİVOR’DA BÜYÜK SÜRPRİZİ ACUN ILICALI AÇIKLADI

Ilıcalı, bu sene bir ilkin yaşanacağı belirterek, oyun kazanan takımın ekstradan bir oyuncu alacağını açıkladı. Acun Ilıcalı konseyde, dört Survivor adayını da konseye davet etti. Acun Ilıcalı’nın bu sene Survivor’da yaptığı sürpriz değişikliklerin ne olduğu ise Pazar akşamı ilk bölümde belli olacak. Survivor 2016 renkli kadrosu, rekabet dolu yarışları ve zorlu ada şartlarıyla izleyicileri ekran başına kilitleyecek. “Survivor 2016” 7 Şubat Pazar 20.00’de TV8’de.

SURVİVOR 2016 1. BÖLÜM TANITIMI

ADAYA KORSAN GEMİSİYLE GELDİLER

Survivor 2016’nın ünlüler takımı 4,5 ay boyunca yarışacakları adaya korsan gemisiyle geldiler. Survivor 2016’nın en dikkat çeken ismi olan Yılmaz Morgül ise ilk yarışmada büyük bir hırsla mücadele etti. Survivor’a uzun süredir spor salonlarında hazırlanan Morgül, bu seneki yarışmanın en iddialı isimlerinden olacak.yılmaz-morgül-survivor-2016

SURVİVOR YILMAZ MORGÜL’ÜN EN GARİP 17 ESPRİSİ

YUNUS GÜNCE SURVİVOR’A BÖYLE HAZIRLANDI

 Survivor 2016 Ünlüler adasında yarışacak isimler: Tuğba Özay, İbrahim Yattara, Serkan Ercan, Nagihan Karadere, Avatar Atakan, Ezgi Avcı, Ebru Öztürk, Eda Akkaya, Yunus Günçe, Yılmaz Morgül.

Survivor 2016 Gönüllüler adasında yarışacak isimler: İbrahim Giydirir, Gizem Memiç, Efecan Dianzenza, Gizem Kerimoğlu, Nihal Candan, Zafer Mete, Damla Can, Serkay Tütüncü, Aylin Şallı ve Semih Öztürk.

acun-ılıcalı-survivor-2016

Acun Ilıcalı Instagram hesabından paylaştığı bu fotoğrafa, “Dominik’e ayak bastım, ama sağlam bastım Bigfoot :)” notunu düştü.

esat-yontunç-acun-ılıcalı-survivor-2016

Survivor, 2016 macerası 7 Şubat Pazar akşamı başlıyor!

Survivor Ünlüler Adası’nda yarışacak isimler; Tuğba Özay, İbrahim Yattara, Serkan Ercan, Nagihan Karadere, Avatar Atakan, Ezgi Avcı, Ebru Öztürk, Eda Akkaya, Yunus Günçe, Yılmaz Morgül, ve Survivor Gönüllüler Adası’nda yarışacak isimler; İbrahim Giydirir, Gizem Memiç, Efecan Dianzenza, Gizem Kerimoğlu, Nihal Candan, Zafer Mete, Damla Can, Serkay Tütüncü, Aylin Şallı ve Semih Öztürk.

Survivor 2016’nın Dominik Cumhuriyeti’ndeki çekimleri başladı.

TV8 ekranlarında 8 Şubat Pazar akşamı yayınlanmaya başlayacak olan Survivor 2016 Ünlüler ve Gönüllüler’de büyük kapışma başladı. Geçtiğimiz günlerde Dominik’teki adaya giden yarışmacılar, adadaki ilk günlerini geçirdiler. Yarışmanın yapıldığı adada sahile kurulan parkurlarda da ilk oyun çekimleri yapıldı. Aylar sürecek olan mücadele için yarışacak olan Ünlüler ve Gönüllüler takımında neler yaşanacağı şimdiden merak konusu. 8 Şubat’ta başlayacak olan Survivor 2016, bu sene 4,5 ay sürecek ve Haziran’ın son haftası final yapacak.

SURVİVOR’A GİDEN ALP KIRŞAN’A DUYGUSAL VEDA

YILMAZ MORGÜL HERKESE MEYDAN OKUDU

Survivor 2016 Gönüllüler Takımı’nın en dikkat çeken ismi Ütopya yarışmasının fenomen ismi haline gelen Semih Öztürk oldu. Ütopya yarışmasında 9 ay boyunca kendi grubuyla birlikte Kafe grubuna karşı mücadele eden Semih Öztürk, Survivor’da Gönüllüler Takımı’nda mücadele edecek. Ütopya’daki rahat tavırlarıyla dikkat çeken Semih’in Survivor’da nasıl performans sergileyeceği ise merak konusu..

İşte Survivor 2016’nın ünlüler ve gönüllüler takımları yarışmacıları:

SURVIVOR 2016 ÜNLÜLER TAKIMI YARIŞMACILARI KİMLER?

Serkan Ercan – Ütopya yarışmasında karşımıza çıkmıştır. Sporcu kişiliğiyle tanınmaktadır.

Ezgi Avcı – Miss Turkey birincilerindendir.

Eda Akkaya – Oyuncu ve jimnastikçi kişiliğiyle tanınmaktadır.

Nagihan Karadere – Türkiye Milli atletlerindendir.

Ebru Öztürk – Daha önceFenerbahçe voleybol takımında oynamıştır. Şimdilerde mankenlik yapmaktadır.

Çağan Atakan Arslan – Türkiye kick boks şampiyonudur.

Tuğba Özay – Mankendir.

Yunus Günçe – Oyuncu ve sunucu kimliği ile tanınmaktadır. Şimdilerde kendi yaptığı programı sunmaktadır.

İbrahim Yattara – Eski Trabzonspor futbolcusudur.

Yılmaz Morgül – Türkiye’nin en güçlü ses sanatçılarındandır.survivor-2016-ünlüler-takımı

SURVİVOR 2016 GÖNÜLLÜLER TAKIMI YARIŞMACILARI KİMLER?

NİHAL CANDAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

Nihal Candan (İşte Benim Stilim yarışmacısı) , Semih Öztürk (Ütopya yarışmacısı) İbrahim Giydirir, Gizem Memiç, Efecan Dianzenza, Gizem Kerimoğlu,  Zafer Mete, Damla Can, Serkay Tütüncü, Aylin Şallı survivor-2016-gönüllüler-takımı-yarışmacıları

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Survivor 2016’daki yeni kuralları Acun Ilıcalı açıkladı

x