Survivor 2016’da elemeye kim kaldı? 13 Haziran Pazartesi

Survivor’da elemeye kalan yarışmacı belli oldu

14 Haziran 2016 Salı, 00:07

Survivor 2016’da 13 Haziran Pazartesi akşamı elemeye kalan yarışmacı kim oldu?

SURVİVOR’DAN ELENEN EFECAN’DAN SERKAY İTİRAFI GELDİ

Survivor 2016’da Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki büyük finale haftalar kala bir isim daha adaya veda edecek. Survivor’da Serkay mıı İbrahim mi sms oylaması eleme adayı oldu? Survivor’da bu hafta ilk dokunulmazlık oyunu 13 Haziran Pazartesi akşamı yayınlanan bölümde oynandı.

SURVİVOR’DA BU SENE BİR İLK YAŞANACAK

Survivor’da bu hafta dokunulmazlık oyununu kaybeden takım gönüllüler takımı oldu. Serkay, İbrahim ve Damla’dan oluşan gönüllüler takımında son olarak Efecan elenmiş ve takım 3 kişi kalmıştı. Üst üste çok sayıda ödül oyununu kazanan gönüllüler takımı önce Amerika’da Beyonce konserine sonra da New York ödülüne gitmişti. Bu hafta ise dokunulmazlığı ünlüler kazandı. Bu haftaki ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımında Damla, büyük finale gitmeyi sembol oyununu kazandığı için hak etmişti. Damla’nın adının yazılamadığı oylamada İbrahim ve Serkay mecburiyetten birbirlerinin adını yazdılar. Elemeye kalan ismi ise Damla’nın oyu belirledi ve elemeye kalan yarışmacı İbrahim oldu.

Salı akşamı yayınlanacak bölümde dokunulmazlık oyununu kaybeden takımdan bu haftanın ikinci eleme adayı çıkacak. Survivor’da geçtiğimiz haftalarda son defa yapılan büyük sms oylamasında alınan oylara göre elenen yarışmacı belli olacak.ibrahim-survivor-kilo

You must be logged in to post a comment Login