Survivor 2016’da NBA maçı ödülü kim kazandı?

Survivor’da NBA finalini böyle izlediler…İşte kazanan takım

25 Mayıs 2016 Çarşamba, 04:57

Survivor 2016’da NBA Batı Finali maçı ödülünü ünlüler mi gönüllüler mi kazandı?

SURVİVOR’DAN ELENEN GİZEM MEMİÇ’TEN DAMLA İÇİN ŞOK SÖZLER

TVAktuel.com ÖZEL-Acun Ilıcalı Survivor 2016 yarışmacılarına NBA Batı Finali maçı sürprizi yaptı. Survivor’ın yeni bölümünün yayınlandığı Salı akşamı, eleme konseyinde Acun Ilıcalı yarışmacılara sürpriz bir ödül açıkladı. Eleme konseyinden hemen sonra yapılan sürpriz oyunda kazanan takım, özel bir jete binerek 6 saatlik bir yolculukla Oklahoma’ya giderek NBA Batı Finali Oklahoma City Thunder – Golden State Warriors maçını izleme şansı kazandı. TV yayınından 2-3 gün önce çekilen Survivor’da bu defa bir ilk yaşandı ve kazanan takım yayından önce belli oldu.

ACUN ILICALI’DAN RİSİNG STAR İÇİN SÜRPRİZ İSİMLER

25 Mayıs Salı sabaha karşı Türkiye saati ile 04.00’de başlayan Oklahoma City Thunder – Golden State Warriors maçı TV8’den canlı yayınlandı ve Çarşamba akşamı ekrana gelecek olan Survivor’daki oyunu kazanan takım da belli oldu. Survivor’ın en büyük 3 ödülünden biri olan NBA maçı ödülünü ünlüler takımı kazandı.

SURVİVOR NAGİHAN’IN HİÇ BİLİNMEYEN ÖZEL HAYATI

SURVİVOR’DAKİ KIYAFETLERİYLE NBA FİNALİNDE!survivor-ünlüler-nba-maçı

TV8’den canlı yayınlanan maçta ünlüler takımından Semih, Yunus ve Atakan ön sıralarda maçı izlerken görüldü. Atakan, Yattara ve Acun Ilıcalı ise maçı yine saha kenarından ama farklı tribünden izledi. Tüm dünyadan canlı olarak yayınlanan NBA Batı finali maçı sırasında eski kıyafetleriyle Survivor yarışmacıları seyirciler arasında dikkatleri çekti. Survivor Ünlüler takımının NBA maçı ödülü ekranlara böyle yansıdı..   survivor-2016-nba

survivor-nba-semih-öztürk survivor-ünlüler-nba

You must be logged in to post a comment Login