Survivor 2016’nın bir güzeli daha belli oldu

Survivor 2016 için Türkiye’ye geldi

13 Eylül 2015 Pazar, 20:48

Anna Babkova Surıvivor 2016 Ünlüler Gönüllüler’de yarışacak.

SURVİVOR 2016’DA KİMLER YARIŞACAK? İŞTE ADI GEÇEN ÜNLÜLER

2006’da Kenan İmirzalıoğlu ile oynadığı “Son Osmanlı Yandım Ali” filmiyle adını duyuran Anna Babkova tatil için Bodrum’a geldi. By Pablo Otel’in havuzunda görüntülenen Babkova düzgün fiziğiyle ilgi odağı oldu. Ukrayna’da 2005’de güzellik kraliçesi seçilen Babkova’nın “Survivor” yarışmasından aldığı teklif üzerine ülkemize geldiği öğrenildi.

ANNA BABKOVA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

Anna Babkova kimdir?Anna-Babkova-survivor

Anna’nın babası (elektrik mühendisi) ve annesi (koro yönetmeni) Ukrayna’ya Kafkasya’dan göç ettiler. Anna beş yaşında annesinin yönlendirmesi ile müzik eğitim almaya başladı. Anna’nın ilk profesyonel fotoğrafları 17 yaşındayken çekildi, böylece o anda kendisini TV’de oyuncu olarak göstermeye başladı. 2006 yılında Anna Türkiye’ye gelme teklifi aldı ve Son Osmanlı Yandım Ali filmi, televizyon programları ve birçok reklám projeleri oldu.Anna Babkova

Ukrayna’da Uluslararası İlişkiler okuyan ve 4 dil bilen Anna Babkova, Ukrayna’da 2005 yılının güzellik kraliçesidir. Anna Babkova bir süredir Milano’da modellik yaptı. 2006’da Türkiye’de gösterime giren başrolünü Kenan İmirzalıoğlu’nun oynadığı Son Osmanlı Yandım Ali adlı filmde rol almış olup filmden sonra Türkiye’de çalışma izninin olmadığı anlaşılınca 1 sene boyunca yurda girişi yasaklandı, sınırdışı edildi ve ülkesine gönderildi. Babkova buna tepki göstererek bir daha Türkiye’ye dönmeyeceğini söylemişti.

You must be logged in to post a comment Login