Survivor 2017’de İlhan Mansız ile Fatih Hürkan arasında büyük kavga

Survivor 2017’de ünlüler takımından İlhan Mansız ile Fatih Hürkan kavgası yeni bölüme damgasını vuracak.

Bu sene ilk defa Ocak ayında başlayan Survivor 2017’de heyecan dozu her geçen gün artıyor. Kavga ve tartışmaların eksik olmadığı Survivor 2017’de bu defa hiç tahmin edilmeyen iki isim birbirine girdi! Survivor 2017’ye ikinci haftasında sms oylamasında katılan eski manken ve oyuncu Fatih Hürkan ile eski milli futbolcu İlhan Mansız arasında büyük kavga yaşandı.

Survivor 2017’nin Salı akşamı yayınlanacak olan 14. bölümünde ödül oyunu sırasında ünlüler takımı birbirine girdi. Adada sakin tavırlarıyla dikkat çeken Fatih Hürkan ile İlhan Mansız bir anda kapıştı. Sözlü tartışmayla başlayan kavga kısa sürede büyüdü. İlk önce tartışmayı Sema ayırmaya çalıştı ancak başarılı olamadı. Birbirine giren iki ismi ayırmak için Survivor doktoru Metin Kuş ile sunucu Alp Kırşan da araya girdi.

Fatih Hürkan kimdir?

“İstanbul’da yaşıyorum aslen Samsunluyum. Çok uzun zamandır Survivor’a gelmeyi istiyordum. Hayatımda mücadele ve savaş hep vardı. Tam benim için olduğunu düşünüyordum. Çok teşekkür ederim en azından burada oturuyorum. Spora çocukluğumda Judo ile başladım. İstanbul şampiyonluğum var. Ortaokulda kaleciliğe geçtim. Uzun dönem kalecilik yaptım, profesyonelde 4 yıl sürdü. Sonra oyunculuğa geçtim ama sporu hiç bırakmadım. Bir dönem ninjutsu yaptım. Haftanın üç günü halı saha, bir günü voleybol dört günde crossfit yapıyorum. Oyunculuğu epey zamandır yapıyorum. Bir dönem annemin rahatsızlığı nedeniyle ara verdim. Annemi kaybettiğim dönemde şov dünyasından geri düştüm. Kokusunu her zaman özlediğim bir oğlum ve eşim var.”

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Survivor 2017’de İlhan Mansız ile Fatih Hürkan arasında büyük kavga

x