Survivor 2017 yeni kuralları ve ceza oyunları neler?

Survivor 2017 yeni kuralları, ceza yarışmalarıyla geliyor..Acun Ilıcalı Survivor 2017’deki yeni kuralları açıkladı.

VÜCUT GELİŞTİRME ŞAMPİYONU ELİF ŞADOĞLU KİMDİR?

ACUN ILICALI AİLESİYLE BİRLİKTE SURVİVOR ADASINDA

Acun Ilıcalı’nın ‘Gelmiş geçmiş en zor Survivor’ olarak nitelendirdiği Survivor 2017 bu akşam 20.00’de TV8 ekranlarında başlıyor. Geçen senelere göre daha erken başlayan Survivor 2017, yaklaşık 5,5 ay sürecek. Survivor’a bu sene yeni kurallar da geldi. Artık ünlüler ve gönüllüler takımları sadece ödül için değil ceza almamak için de yarışacak.

SURVİVOR 2017 GÖNÜLLÜLER YARIŞMACILARI KİMLER?

Acun Ilıcalı, bu seneki ünlüler ve gönüllüler takımlarını gelmiş geçmiş en iyi takımlar olarak nitelendirirken, bu seneki yarışmanın da geçmiş senelere göre çok daha zor geçeceği açıkladı. Survivor 2017’de takımlar daha fazla oyunda mücadele edecek. Takımlar artık ödül oyunlarının yanısıra, ceza oyunlarında da yarışacak. Kaybeden takıma verilecek cezalar ise zaman içinde açıklanacak.

SURVİVOR 2017’NİN KİCKBOKS ŞAMPİYONU İSMİ SABRİYE ŞENGÜL 

Survivor 2017’de dev mücadele bu akşam saat 20:00’da ekranlara geliyor. İzleyenleri her sezon ekrana kilitleyen Survivor 2017’nin bu yıl ki yarışmacı kadrosu nefesleri kesecek. 12 Milli sporcunun da yer aldığı Survivor 2017 kadrosunda yarışmacılar Survivor 2017’nin şampiyonu olmak için mücadele edecek.

TV8’in sevilen programı Survivor 2017’de iddialı isimler var. Ünlüler ve Gönüllüler takımlarının dev mücadelesine Dominik Cumhuriyeti ev sahipliği yapacak. Ada şartları ile mücadele edecek olan Survivor 2017 yarışmacılar aynı zamanda kendi aralarında da zorlu bir yarış içinde olacak.

Survivor 2017 Ünlüler Takımı Yarışmacıları
Survivor 2017 Ünlüler Takımı’nda birbirinden iddialı isimler yer alıyor. Survivor Ünlüler Takımı’nda; ‘İhan Mansız, Adem Kılıççı, Serhat Akın, Berna Öztürk, Sedat Kapurtu, Furkan Kızılay, Seda Demir, Tarık Mengüç, Sema Apak, Pınar Saka, Şahika Ercümen, Sabriye Şengül’ yer alıyor.

Survivor 2017 Gönüllüler Takımı Yarışmacıları
Göz6 evinin şampiyonlarının belli olması ile birlikte tamamlanan Gönüllüler Takımı kadrosunda; ‘Gökhan Gözükan, Fulya Şahin, Ogeday Girişken, Denisa, Elif Şadoğlu, Eser West, Burçak Tuncer, Tuğçe Melis Demir, Volkan Çetinkaya, Yiğit İzik ve Göz6 şampiyonları Berna Keklikler ve Erdi Ünver bulunuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Survivor 2017 yeni kuralları ve ceza oyunları neler?

x