Survivor 2017’de Adem ve Sabriye kavgası

Survivor 2017’de aralarından su sızmayan Adem ve Sabriye arasında ipler kopuyor! İşte Survivor 2017’nin yeni bölüm fragmanı

ACUN ILICALI SURVİVOR ALL STAR 2018 YARIŞMACILARINI AÇIKLADI-DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Survivor ünlüler takımı adada 3 ayrı grup olarak yarışmaya devam ediyor. Survivor’ın ilk günlerinden bu yana dostluk içerisinde olan ve ikili olarak hareket eden Adem ve Sabriye arasında bu defa kavga çıkıyor ve iki isim birbirlerine küsüyor!

SURVİVOR’DA ELEMEYE KALAN 4 YENİ İSİM BELLİ OLDU

Survivor 2017’nin 21 Mart Salı akşamı yayınlanacak yeni bölümüne Sabriye ve Adem kavgası damga vuracak. Adem Sabriye’ye isyan ederek “Yazıklar olsun sana. Geldiğim günden beri sana bakıyorum. Senin için herkesi karşıma aldım nankör” diye bağırdı. Kameralar karşısında açıklama yapan Adem “Sabriye için dışlandım bir çok insanı karşıma aldım. İnsan dostuyla düşmanına aynı dili kullanmaz. Sabriye’yi kardeşim olarak gördüm. Ama artık bu kardeşlik bitti” ifadelerini kullandı.

ACUN’DAN SURVİVOR BİRLEŞME PARTİSİ SÜRPRİZİ

Sabriye ise artık adada tek başına takılacağını söyleyerek “Kimseye ihtiyacım yok kimsenin arkamda durmasına ihtiyacım yok. Bundan sonra yalnız başıma takılmayı düşünüyorum” dedi. Adem ile Sabriye arasındaki kavganın nedeni ise bu akşam yayınlanacak yeni bölümde ortaya çıkacak.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Survivor 2017’de Adem ve Sabriye kavgası

x