Survivor 2017’de bu hafta kim elendi? 28 Şubat Salı

Survivor 2017’de 28 Şubat Salı akşamı yayınlanan bölümde, elemeye kalan gönüllüler takımından Sadin ve Erdi, ünlüler takımından ise Sabriye ve Fatih arasında elenen yarışmacı belli oldu.

ACUN’DAN SEVGİLİSİ ŞEYMA İTİRAFI! O SIRRI İLK DEFA ANLATTI-DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Survivor’da bu hafta dokunulmazlık oyunlarını kaybeden ünlüler ve gönüllüler takımlarınden dört aday sms oylamasına kalmıştı. Veda konseyine kalan Sabriye, Erdi, Fatih, Sadin’den en az SMS oyunu alan isim olan Sadin Survivor’dan elenen yarışmacı oldu.

Survivor’ın son bölümünde ünlüler takımı ile gönüllüler takımı iletişim ödülü için karşı karşıya geldi. Kazanan takımın ailelerinden gelen fotoğraf ve mesajları görmek hakkı kazandığı yarışma gönüllüler takımının oldu.

Acun Ilıcalı, gönüllüler takımı yarışmacısı Gökhan’ın dizindeki sakatlık nedeniyle hastaneye kaldırıldığı ve tedavisinin devam ettiğini açıkladı.

Acun Ilıcalı, son veda konseyinde performans ödülünün ikişer kek ve birer çay olduğunu açıkladı. En iyi performans ödülünün sahibi ile en iyi ikincinin paylaşacağı ödülü erkeklerde Adem kazandı. İkinci en iyi isim ise Furkan oldu. Kızlarda ise birinci Elif, ikinci Tuğçe oldu.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Survivor 2017’de bu hafta kim elendi? 28 Şubat Salı

x