baby sensory

Survivor 2017’de bu hafta kim elendi?

Survivor 2017’den elenen 3. yarışmacı belli oldu

07 Şubat 2017 Salı, 23:50

Survivor 2017’de sms oylamasına kalan Denisa, Erdi, Sabriye ve Adem arasından elenen yarışmacı belli oldu.

ACUN ILICALI’DAN ESER VE ERDİ İÇİN FLAŞ AÇIKLAMA

Survivor 2017’ye veda eden 3. yarışmacı da belli oldu. Survivor’da bu hafta dokunulmazlık oyunlarının birini ünlüler diğerini ise gönüllüler kazanmış ve her iki takımdan ikişer yarışmacı elemeye kalmıştı.

SURVİVOR’IN FİNALİNDE SÜRPRİZ DEĞİŞİKLİK!

Survivor ünlüler takmından Sabriye ve Adem, gönüllüler takımından ise Denisa ve Erdi sms oylamasına kalan isimler olmuştu. Survivor’ın Salı akşamı yayınlanan bölümünde Acun Ilıcalı, eleme konseyine İstanbul’dan katıldı. Yapılan sms oylaması sonucunda 4 isim arasından Survivor’dan elenen yarışmacı gönüllüler takımından Denisa Gültekin oldu.

Elenmesinin ardından güçlükle konuşan Denisa; İsmimi duyunca kötü oldum. Yapacak bir şey yok, halkımızın kararı böyleymiş. Belki böylesi benim için daha iyi olacak. Sizlerle tanıştığım için mutluyum, böyle büyük bir projede yer almaktan dolayı mutluyum benim için çok teşekkür ederim. Survivor benim için burada bitmiş olsa da içimdeki Survivor ruhu hiç ölmeyecek. Başka diyecek bir sözüm yok.” diye konuştu.

SURVİVOR DENİSA KİMDİR?
Gerçek adı Deniz Gültekin olan Denisa Gültekin 1992 doğumlu. 25 yaşında olan Denisa Gültekin İstanbul’da dünyaya geldi. Vücut geliştirme alanında Milli sporcu olan Denisa Gültekin, Türkiye Bikini Fitness dalında 3 kez şampiyon oldu. Kahverengi gözlü olan Denisa Gültekin, 56 kiloda ve 1.68 boyunda. Balık burcu olan Denisa Gültekin, evli değil ve sevgilisi de yok. Denisa Gültekin modellik yaparak da geçimini sağlamaya çalışıyor.

SURVİVOR’DA OLMAK HAYALİMDİ

Denisa Gültekin instagram hesabından Survivor’a dahil olmasını takipçilerine attığı şu mesajla ilan etmişti: -“Survivor 2017 gönüllüler takımındayım. Uzun zamandır hayalini kurduğum yarışmanın içindeyim umarım şampiyon olarak dönebilirim.. Bu noktada desteklerinizi benden esirgemezseniz çok sevinirim. Şimdiden o güzel dilekleriniz, mesajlarınız, dualarınız için çok teşekkür ederim.”

 

You must be logged in to post a comment Login