Survivor 2017’de elemeye kimler kaldı? 29 Mayıs Pazartesi

Survivor 2017’de büyük oylama sonrasında yapılan ilk konseyde elemeye kalan yarışmacılar belli oldu.

Survivor 2017’de geçen hafta Kıbrıs’taki finale gidecekleri belirleyen son sms oylaması yapılmıştı. Survivor’da finale kadar artık bu oylama sonuçları geçerli olacak ve elenen isimler buna göre belirlenecek.

Survivor’da haftanın ilk dokunulmazlık oyununu ise ünlüler takımı kaybetti. 1-1’lik eşitlik sonrası final oyununa kalan dokunulmazlık oyununu gönüllüler kazandı. Ünlüler takımında kişisel dokunulmazlık sembolünü ise Adem kazandı.

Dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı kendi aralarında bir oylama gerçekleştirdi. İsmi en çok yazılan Sabriye ilk eleme adayı oldu. Dokunulmazlık sembolünü kazanan Adem ise ikinci eleme adayı olarak Furkan’ın adını söyledi.

Adem, Furkan’ın ismini Sabriye’nin isteğiyle söylediğini belirterek, “Sabriye’nin güvenliğini düşündüm ve onun da ricasıyla bu ismi söyledim. Hiçbir şekilde bir problemim yok kendisiyle. Sabriye’nin isteğiyle Furkan’ı söyledim” dedi.

Survivor’da böylece ilk eleme adayları ünlüler takımından Sabriye ve Furkan oldu. Salı akşamı yayınlanacak bölümde ise diğer eleme adayları yazılacak. Ve aynı akşam adaya veda eden isim belli olacak.

etiketlerETİKETLER

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Survivor 2017’de elemeye kimler kaldı? 29 Mayıs Pazartesi

x