Survivor 2017’de elenen ikinci yarışmacı belli oldu

Survivor 2017’de bu hafta elenen yarışmacı beli oldu. Survivor 2017’de Denisa, Sadin, Seda ve Sabriye eleme adayı olmuştU.

İLHAN MANSIZ’IN SON SAĞLIK DURUMUYLA İLGİLİ AÇIKLAMA

Survivor 2017’de ikinci haftasında eleme heyecanı vardı. Ünlüler takımından elemeye kalan Seda ile Sabriye ve gönüllüler takımında elemeye kalan Denise ile Sadin Survivor adasında kalmak için mücadele etti.

Veda konseyinde Denisa, Sadin, Seda ve Sabriye’den en az SMS oyunu alan Seda Survivor’dan elendi.

Seda eleme sonrası “Konuşmak çok zor. Bu şekilde yazılmak hoşuma gitmedi. Saygısızlık ya da terbiyesizlik yaptığımı düşünmüyorum. Kavgacı ve tartışmacı olarak yazıldım. Bunlar hayaller. Performans olarak kötü olduğu mu da düşünmüyorum. Ben bu üzüntüyü üstümden birkaç ay atamam” dedi. Survivor’da ilk hafta ise elenen isim Fulya olmuştu.

Survivor’ın son bölümünde ünlüler takımı ile gönüllüler takımı iletişim ödülü için karşı karşıya geldi. Kazanan takımın adasına 2 kilo pirinç getireceği yarışma final setinde ünlüler takımının oldu.

Acun Ilıcalı performans ödülünün patates kızartması olduğunu açıkladı. En iyi performans ödülünün sahibi ile en iyi ikincinin paylaşacağı ödülü erkeklerde Eser West oldu. İkinci en iyi isim ise Adem Kılıçcı oldu. Kızlarda ise birinci Sema, ikinci Berna Keklikler oldu.

Seda Demir Kimdir?

8 Mart 1983 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Oyunculuğa 24 yaşında adıma atan Seda Demir, Marmara Üniversitesi Fransızca Kamu Yönetimi Bölümü’nde eğitimine başlamıştır. Üniversite eğitimi esnasında bir bankanın reklamlarında boy gösteren Demir, Yaprak Dökümü dizisi için deneme çekimlerine davet edilmiştir. Bu davet güzel oyuncunun ilk oyunculuk deneyimi olacaktır.

Çocukluğunda büyüyünce ne olacaksın sorularına ‘masa başında değil, insanların arasında olayım’ cevabını veren güzel oyuncu, hayallerindeki mesleğe oyunculukla atılmıştır. Yaprak dökümü dizisinde Sedef karakterine hayat veren güzel oyuncu, bu projenin ardından 2011 yılında Yıldız Masalı dizisinde Sude karakteriyle devam etmiştir. Ekranlara iki yıl kadar ara veren Demir, İntikam dizisiyle 2013 yılında tekrar ekranlara dönmüştür. 1.65 boyundaki Seda Demir, son olarak dizi alanında Beyaz Karanfil projesinde Elif karakterine hayat vermiş ve Sinema alanına geçiş yapmıştır.

Seda Demir, son olarak 2015 yılında Evlenmeden Olmaz filminde Ayşe karakteriyle ekranlara gelmiştir.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Survivor 2017’de elenen ikinci yarışmacı belli oldu

x