Survivor 2017’de gönüllüler takımından elemeye kimler kaldı?

Survivor 2017’de 26 Şubat Pazar akşamı ikinci dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımında elemeye kalan isimler belli oldu.

ACUN ILICALI’DAN AVRUPA’DA SURVİVOR PLANI-DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Survivor’da ünlüler ile gönüllüleri karşı karşıya geldiği dokunulmazlık oyunu ünlüler takımı kazandı. Ünlüler takımın oynadığı bireysel dokunulmazlık oyununu ise Gökhan kazandı. Eleme konseyinde ünlüler takımından adı en çok yazılan Sadin ile Gökhan isminin verdiği Erdi elemeye kaldı. Veda konseyine kalan Sabriye, Erdi, Fatih, Sadin’den en az SMS oyunu alan Survivor’dan elenecek.

ACUN’DAN SEVGİLİSİ ŞEYMA İTİRAFI! O SIRRI İLK DEFA ANLATTI-DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Survivor’ın son bölümünde ünlüler takımı ile gönüllüler takımı bu haftaki ikinci dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geldi. Elemeye konseyine kalacak 2 kişinin daha belirleneceği dokunulmazlık oyununu finalde ünlüler takımı kazandı.

Ünlüler takımının kendi arasında oynadığı bireysel dokunulmaz oyununu ise Gökhan kazandı.  Eleme konseyinde ünlüler takımından adı en çok yazılan Sadin ile Gökhan’ın adını verdiği Erdi Survivor’ın altıncı haftasında elemeye kaldı. Pazartesi akşamı oynanacak ödül oyunundan sonra salı günü veda konseyi yapılacak. Sabriye, Erdi, Fatih, Sadin’den en az SMS oyunu alan Survivor’dan elenecek.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Survivor 2017’de gönüllüler takımından elemeye kimler kaldı?

x