Survivor 2017’de kim elendi? 4 Nisan Salı

Survivor 2017’de 4 Nisan Salı akşamı yayınlanan bölümde elemeye kalan Berna, Adem, Sabriye ve Erdi arasından elenen isim belli oldu.

ACUN ILICALI’NIN ÜNLÜLERLE SELFİE’Sİ OLAY OLDU! DETAYLA İÇİN TIKLAYIN

Survivor’da bu hafta ünlüler ve gönüllüler takımlarından ikişer yarışmacı elemeye kalmıştı. Survivor’ın 11.haftasının son bölümüde veda konseyi vardı. Ünlüler takımından elemeye kalan Adem ile Sabriye ve gönüllüler takımında elemeye kalan Erdi ile Berna Survivor adasında kalmak için SMS sonuçlarını bekledi.

Veda konseyinde en az SMS oyunu alan gönüllüler takımından Erdi Ünver Survivor’dan elendi.

ÜNLÜ ŞARKICI ACUN ILICALI’NIN SURVİVOR TEKLİFİ REDDETTİ!

Ilıcalı, birleşme partisinin ilk sürprizini ise şarkı yarışması olarak açıkladı. Kazanan iki kişiye önümüzdeki yıl Survivor seyahat ödülü vereceklerini söyledi.

Ilıcalı ayrıca, “birleşmeden sonra yeni değişiklikler olacak. Ama onları o zaman anlatacağım” dedi. Birleşme öncesi prodüksiyon ekibi ile Survivor 2017 yarışmacıları arasında isterlerse ödüllü futbol maçı yapacaklarını söyledi. İlhan Mansız ve diğer yarışmacılar ise teklifi kabul ettiklerini Ilıcalı’ya iletti.

Acun Ilıcalı, son veda konseyinde performans ödülünün kahve ve ikişer dilim havuçlu kek olduğunu açıkladı. En iyi performans ödülünün sahibi ile en iyi ikincinin paylaşacağı ödülü erkeklerde Adem kazandı. İkinci en iyi isim ise Ogeday oldu. Kızlarda ise birinci Sema, ikinci Elif oldu.

Erdi, Berna, Sabriye ve Adem’den en az SMS oyunu alan Erdi Survivor’dan elendi. Erdi Ünver,  Göz6 yarışmasının birincisi olduğu için Survivor 2017’ye katılma hakkı elde etmişti.

Survivor’ın son bölümünde ünlüler takımı ile gönüllüler takımı iletişim ödülü için karşı karşıya geldi. Gönüllüler kazanırsa arkadaşlarıyla mesajlaşabileceği, ünlüler kazanırsa geçen hafta kaybettikleri ailelerinden gelen mektupları okuyacağı oyunu ünlüler takımı kazandı.

Oynanan sembol oyununda ise kızlarda Pınar kazandı ve yanına Serhat ile Furkan’ı aldı. Pazartesi günü erkeklerde sembolü kazanan Volkan ise Ogeday ile Tuğçe’yi götürdü.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Survivor 2017’de kim elendi? 4 Nisan Salı

x