Survivor 2017’de Türk Yunan mücadelesi yaşanacak

Survivor 2017’de bir ilk yaşanacak. Türk ve Yunan Survivor yarışmacıları aynı ödül oyununda mücadele edecek.

Acun Ilıcalı, Survivor 2017’deki büyük sürprizi açıkladı. Yunanistan’da yayınlanan Survivor’daki yarışmacılar ile Türk Survivor’daki yarışmacılarından oluşan 2 takım Perşembe akşamı yayınlanacak bölümde büyük ödül için kapışacak.

Acun Medya, Yunanistan’da yayınlanan Survivor Greece yarışmasının yapımcılığını üstleniyor. Yunanistan’da gelmiş geçmiş tüm tv programları arasında reyting rekorunu kıran Survivor Greece yarışması da, Türk Survivor yarışmasıyla aynı anda Dominik’te çekiliyor. Acun Ilıcalı bu defa iki ülkenin yarışmacılarını bir defaya mahsus olarak aynı yarışmada mücadele ettirecek.

Survivor 2017’deki ünlüler ve gönüllüler takımındaki yarışmacılarından oluşacak karma takım, Survivor Yunanistan yarışmacılarıyla aynı oyunda mücadele edecek. Ödülün ise henüz belli olmadığı Türk-Yunan oyunu Perşembe akşamı ekrana gelecek. Bu bölüm her iki ülkedeki Survivor’da da aynı anda yayınlanacak.

Ilıcalı’nın bu oyunu açıklamasının ardından Furkan, “işte bu abi, en istediğim en sevdiğim. Ey şanlı ordu ey şanlı asker” diyerek duygularını ifade etti.

Adem ise Yunan boksörlerle mücadele ettiğini söyleyerek “Atina’ya da gittim. Güzel bir mücadele olur. Hep aynı adamlarla yarışmaktan sıkıldık. Farklı insanlarla yarışmak güzel olur” dedi.

Ilıcalı son olarak ise şu sözleri dile getirdi: “Gerilim dönemi geçti artık. Dostluk durumu yaşanıyor iki ülke arasında. Bizim bu oyundaki amacımız iki ülkenin birbirine yakınlaşmasıdır. Kazanan takımın toplu olarak (Ünlüler-gönüllüler) ödüle sahip olacak. Oyun ise perşembe günü oynanacak.”

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Survivor 2017’de Türk Yunan mücadelesi yaşanacak

x