Survivor 2017’de ünlüler takımında kim elendi? 21 Mart Salı

Survivor 2017’ye ünlüler takımından bu hafta elemeye kalan Sedat, Pınar, Şahika ve Furkan arasından adaya veda eden yarışmacı belli oldu.

ACUN ILICALI SURVİVOR ALL STAR 2018 YARIŞMACILARINI AÇIKLADI-DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Survivor’da 3 haftadır üsüste dokunulmazlık oyunlarının tamamını kaybeden ünlüler takımından bir isim daha yarışmaya veda etti. Survivor’da bu hafta iki ada konseyinde eleme adayları olarak Şahika ve Pınar’ın isimleri yazılmıştı. Kişisel dokunulmazlık oyunlarını kazanan yarışmacılarından Adem Sedat’ın ismini, Sabriye ise Furkan’ın ismini söyleyerek eleme adayı yapmıştı.

ACUN’DAN SURVİVOR BİRLEŞME PARTİSİ SÜRPRİZİ

Pazartesi akşamı yayınlanan bölümde elemeye kalan Furkan, Sabriye, Şahika ve Sedat için sms oylaması yapıldı. Salı akşamı yayınlanan bölümde ise Acun Ilıcalı Survivor’dan bu hafta elenen ismi açıkladı. Şahika, Sedat, Pınar ve Furkan’dan en az SMS oyunu alan Çılgın Sedat Survivor’dan elendi. Çılgın Sedat ilk günlerde sürekli kavga ettiği ancak son dönemde aralarında buzların eridiği Adem’in ismini söylemesiyle yarışmaya veda etmiş oldu.

Son bölümde Bil Bakalım’ı Pınar, iletişim ödülünü ise gönüllüler takımı kazandı.

Serhat Akın’ın hastaneye kaldırıldığı için katılmadığı ada konseyinde performans ödülünün sahipleri belli oldu. Erkeklerde birinci isim Volkan, ikinci ise Serhat oldu. Kızlarda birinci Tuğçe ikinci isim ise Elif oldu.

Survivor’da 9. haftanın son bölümü Bil Bakalım ile başladı. Finale kalan Pınar ile Furkan arasındaki mücadeleyi 3 sorudan 2’sini bilen Pınar kazandı. Pınar çikolatalı kek barı ödülünün sahibi oldu. Survivor’ın son yarışması ise ailelerden gelen mektuplar ve 2 kilo bulgur için düzenlenen iletişim ödülü oldu.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Survivor 2017’de ünlüler takımında kim elendi? 21 Mart Salı

x