Survivor 2017’de ünlülerden Eser West’e büyük tepki

Survivor 2017’in en çok konuşulan isimlerinden biri Eser West. Hem abartılı tepkileriyle hem de neden olduğu tartışmalarla gündeme gelen Eser West Ünlüler takımından tepki üstüne tepki aldı

ÜNLÜ İSİMDEN İLGİNÇ İDDİA ‘SERHAT AKIN DİSKALİFİYE OLABİLİR’

Survivor’ın 31 Ocak’ta yayınlanan bölümünde Eser West’in ve Serhat Akın’ın kavgası çok konuşulmuştu. Tartışmanın  başlamasına neden olan kişi ise Furkan Kızılay’dı.

İLHAN MANSIZ SURVİVOR’A DEVAM EDEBİLECEK Mİ?

Furkan Kızılay’a laf söylenilmesi karşısında Eser West ile Serhat Akın büyük bir tartışma yaşamıştı. West’in “Boğaymış, boğa mısın sen?” sözlerinin ardından çılgına dönen Serhat Akın’ı Acun Ilıcalı’nın arkadaşı ve genel koordinatörü Esat Yontunç zor sakinleştirmişti.

Eser West gündeme ya tartışmalarıyla ya da abartılı tepkileriyle geldi ve gelmeye de devam ediyor.

FURKAN KIZILAY: ADAM OLMAK DAHA ÖNEMLİ
Survivor’ın bu akşam yayınlanacak olan bölümünde de yine gündemde Eser West var.

İki hafta üst üste oyunlarda başarılı olan ve birincilik kazanan Eser West’e Furkan Kızılay “Valla Eser birinci oldu ama bazen birinci olmaktansa adam olmak daha önemlidir” diyerek tepkisini belli etti. Eser ise “Birinci olmak beni çok grurlandırdı” dedi. Çılgın Sedat ise Eser için ‘Saygı sınırını çok aşıyor, sevinç tepkileri çok abartı” dedi.

SERHAT AKIN: İNŞALLAH TSUNAMİ GELİR DE ADALARIMIZ BİRLEŞMEZ
Son olarak Eser ile kavga eden Serhat ise Eser için “Beni patlama noktasına getirdi. İnşallah tsunami falan gelir de adalarımız birleşmez” d yerek tepkisini belli etti.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Survivor 2017’de ünlülerden Eser West’e büyük tepki

x