Survivor 2017’de ünlülerden kimler elemeye kaldı?

Survivor 2017’de 25 Şubat Cumartesi akşamı dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımında elemeye kalan iki yarışmacı belli oldu.

Survivor’da haftanın ilk dokunulmazlık oyunu nefes kesti. 3. turda 4-4’e gelen oyunda gülen taraf gönüllüler takımı oldu. Dokunulmazlık oyununu gönüllüler takımı, bireysel dokunulmazlığı ise Furkan kazandı. Ünlüler takımından konseyde adı en çok yazılan Sabriye ile bireysel dokunulmazlık sembolünün sahibi Furkan’ın adını verdiği Fatih eleme konseyine kaldı.

Nefes kesen ve finale kalan oyunu gönüllüler takımı kazandı. Oyun sonunda Sadin’in sevinme şekli başta Tarık Mengüç olmak üzere ünlüler takımının tepkisini çekti. İki takım arasında sözlü tartışma yaşandı.

Ünlüler takımı arasındaki bireysel dokunulmazlık oyununu ise Furkan kazandı. Ada konseyinde ünlüler takımından adı en çok yazılan Sabriye ile bireysel dokunulmazlık sembolü Furkan’ın adını verdiği Fatih elemeye kaldı.  Pazar akşamı oynanacak ikinci dokunulmazlık oyunundan sonra 2 isim daha elemeye kalacak ve en az SMS oyunu alan Survivor’dan elenecek.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Survivor 2017’de ünlülerden kimler elemeye kaldı?

x